Kobieta urodziła bliźnięta w dwudziestym tygodniu ciąży. Maleństwa nie przeżyły, ale kobieta chce, żeby zostały zapamiętane, dlatego opublikowała ich zdjęcie na Facebooku. Zdjęcie, na którym widzimy przyglądających się im rodziców, rozrywa serce na kawałeczki. Nic nie zapowiadało tej tragedii, tym trudniej rodzicom było pogodzić się z odejściem dzieci. 

Śmierć dziecka zawsze jest największą tragedią dla każdej matki. Ta kobieta musiała zmagać się z tym, okropnym wydarzeniem w wieku zaledwie 21 lat. Wraz z partnerem mieli mieć trojaczki. Ostatecznie urodziła ona dwójkę martwych wcześniaków. Rodzice chcieli uczcić jakoś pamięć dzieci i pokazać, że nawet jeśli maluszki miały tylko 20 tygodni, to i tak dla nich były najważniejsze na świecie. 

Kobieta straciła wszystkie dzieci

Desiree zaszła w ciążę w wieku lat 21 i dowiedziała się, że będzie miała trojaczki. Wraz z partnerem byli bardzo podekscytowani. Kobieta uwielbia dzieci, na co dzień z nimi pracuje. Ogromną tragedią było więc dla nich już to, że jedno z dzieci umarło w jej brzuchu. Kobieta jednak nie poddawała się.

kobieta
facebook.com/desibuh14

Chcą uczcić swoje dzieci.

Niestety, dalszy rozwój ciąży nie przyniósł dobrych wiadomości. Wystąpiły komplikacje, w których skutek pozostała dwójka urodziła się bardzo przedwcześnie — zaledwie w 20. tygodniu ciąży. Oczywiście maleństwa zmarły tuż po porodzie. Rodzice przeżyli straszną tragedię, ale postanowili pokazać światu, że można przetrwać takie zdarzenie. 

Uczcili pamięć swoich maleństw

Desiree opublikowała zdjęcia swoich dzieci na Facebooku. Maleństwa zostały nazwane Natolie i Mason. Kobieta udokumentowała drogę, dzięki której radziła sobie z tą ogromną stratą. Pokazała między innymi, jak wraz z partnerem siedzą na cmentarzu, przy malutkim grobie, czytając bajki swoim zmarłym dzieciom

Internauci okazali młodej parze mnóstwo wsparcia. Wszyscy podziwiali ich siłę. Jak mówi Desiree, smutne wspomnienia wciąż ją dopadają. Czasami patrzy się na ludzi ze swoimi bliźniętami i zastanawia, dlaczego jej nie było to nigdy dane. Zależało jej na pokazaniu swoich dzieci całemu światu, aby zamanifestować, że te, choć były na świecie tak bardzo krótko, bardzo wiele znaczyły dla rodziców.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobiety
facebook.com/desibuh14

Młodzi rodzice byli podekscytowani na dzieci.

kobieta
facebook.com/desibuh14

Niestety, nie dane im było być z nimi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy pomysł Francuzów. Szafa przystosowana do ukrywania kochanka
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródła: papilot.pl

Poprzedni artykuł„Gdyby rzeźnie miały szklane ściany nikt nie jadłby mięsa”. Aktywiści walczą o zwierzęta
Następny artykułStylizacja Roksany Węgiel wywołała skrajne emocje. 14-latka lubi pokazać pazur
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego