Kobieta poczuła się naprawdę nieprzyjemnie, kiedy zorientowała się, że od dłuższego czasu wpatruje się w nią nieznajomy mężczyzna. Wcale nie poczuła się lepiej, kiedy mężczyzna rzucił w jej kierunku kopertę podpisaną ‚otwórz za dziesięć sekund’. Nawet po tym, jak on wysiadł na następnym przystanku, ona długo nie mogła poczuć się swobodnie.

Każda kobieta wie, że samotne podróże, szczególnie w godzinach nocnych i późnych wieczornych, to nie jest najprzyjemniejsza rzecz na świecie. W którymś momencie każdy, kto zbyt długo patrzy się w naszą stronę, staje się podejrzany. O co mu chodzi? Będzie szedł za mną do domu? — żadnej z nas takie myśli nie są obce.

Kobieta dostała tajemniczą kopertę

Jechała właśnie do pracy. Było wcześnie rano, pociąg był jeszcze pusty. Poza nią w przedziale było tylko kilka osób, między innymi mężczyzna, którzy uparcie wbijał w nią wzrok. Kobieta czuła się coraz bardziej i bardziej niekomfortowo. Jeszcze nic się nie wydarzyło, ale kto wie?

W pewnym momencie mężczyzna się poderwał i szybko wyszedł z pociągu, rzucając na siedzenie koło niej kopertę podpisaną. ‚Otwórz za dziesięć sekund’. Jane zdecydowanie musiała odczekać dłużej, uspokoić walące serce — nagły ruch mężczyzny jeszcze bardziej wytrącił ją z równowagi. Kiedy w końcu to zrobiła, zaklęła sfrustrowana.

Byłabyś taka ładna, gdybyś się uśmiechnęła

Powinnaś się uśmiechać, nawet jeśli świat cię zawodzi, twarz tak piękna jak twoja, nie powinna się smucić — napisane było w środku.

Jane nie mogła w to uwierzyć. Może to tylko jej przewrażliwienie, ale takie komentarze naprawdę nie są w porządku. Po pierwsze, poprzedzające go zachowanie mężczyzny było naprawdę alarmujące, po drugie… naprawdę?

Wcześnie rano, kobieta jedzie pociągiem do pracy. Nawet nie ma złego humoru, ale jest niewyspana, a przed nią perspektywa bardzo zapracowanego dnia, może nie wypiła jeszcze porannej kawy. Dlaczego ma się uśmiechać?

Dziewczyna podzieliła się swoją historią w sieci. Nie zamierzała ukrywać swojego niezadowolenia, które podzielili internauci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
facebook.com

Jane poczuła się bardzo niekomfortowo.

kobieta
fot. lelum.pl

Kto chciałby dostać taką kopertę?

kobieta
StockSnap, pixabay.com

Żadna kobieta nie lubi samotnych podróży pustymi pociągami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą
  3. Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety
  4. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  5. Rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja

źródła: popularne.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego