Kobieta przez własną nieuwagę trafiła do szpitala z mocnym bólem między nogami. Chwila roztargnienia o mały włos nie doprowadziła jej do śmierci. Kiedy lekarze znaleźli przyczynę, zmuszeni byli podjąć natychmiastowe działanie. W tym przypadku każda sekunda była na wagę złota. Czy środki higieny mogą być niebezpieczne? Historia tej kobiety jest najlepszą odpowiedzią.

Przedstawicielka płci pięknej przez chwilę nieuwagi i roztargnienie prawie straciła życie. Ból głowy, nudności czy złe samopoczucie to tylko nieliczne dolegliwości, które skłoniły ją do wizyty u specjalisty. Prawda, którą poznała na miejscu, przeszła jej najśmielsze oczekiwania. Historia, której doświadczyła ta kobieta, dla wielu z nas może być przestrogą na przyszłość.

Kobieta trafiła do szpitala 

Pewna kobieta od jakiegoś czasu skarżyła się na coraz to gorsze samopoczucie i nieustanne bóle głowy. Kiedy trafiła do szpitala, diagnoza postawiona przez specjalistów wprawiła ją w osłupienie. Okazało się, że doznała wstrząsu toksycznego, wywołanego przez bakterie występujące w jej ciele.

Skąd bierze się zespół wstrząsu toksycznego? W przypadku tej przedstawicielki płci pięknej wszystko zaczęło się od menstruacji, a właściwie środków higieny, po które sięgała w trakcie. Dość szybko przypomniała sobie, o pewnym szczególe, który w tym przypadku miał znaczący wpływ na rozwój choroby w jej ciele.

  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Tygodnik potwierdza radosne doniesienia
  2. Nastoletnia matka rzuciła się z budynku szpitala. W ramionach trzymała 5-miesięczne dziecko

Czym spowodowane było zakażenie?

W jej przypadku zakażenie spowodowane było tamponem, którego zapomniała się pozbyć. O jego obecności przypomniała sobie dopiero po 10 dniach, a wtedy było już za późno. Środek higieny przybrał nietypowy, czarny kolor.

Gdyby nie trzeźwa reakcja personelu medycznego i natychmiastowe rozpoznanie schorzenia, dalsze losy kobiety mogłoby potoczyć się znacznie inaczej. Jej problemy zdrowotne nie zakończyły się jednak z dnia na dzień. Całe szczęście największe niebezpieczeństwo zostało zażegnane jeszcze w trakcie pobytu w placówce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta
pixabay.com @fernandozhiminaicela

Kobieta trafiła do szpitala z niewyobrażalnym bólem między nogami.

Kobieta
unsplash.com @anthonytran

Ból z każdym dniem przybierał na sile. 

Kobieta
pixabay.com @anthonytran

Diagnoza lekarzy nie pozostawiła żadnych wątpliwości. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  3. Ser, który zrobisz w domu w 20 minut. Potrzebne ci są tylko 3 składniki
  4. 22-latka przyszła do lekarza z siniakami. Było już za późno by jej pomóc, druzgocąca diagnoza
  5. Dominika Gwit pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Autorem jest uwielbiany aktor
  6. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści
Poprzedni artykułBlanka Lipińska w młodości. Jak wyglądała autorka „365 dni” przed operacjami? Duże zaskoczenie
Następny artykułArystokratyczne pochodzenie Beaty Tyszkiewicz sprawiało jej kłopoty. Nie chciano jej przyjąć do szkoły
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.