Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Przepisy > Chirurg pokazał pośladki i plecy kobiety dwa tygodnie po operacji plastycznej. Efekt odbiera mowę
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 11.12.2020 23:30

Chirurg pokazał pośladki i plecy kobiety dwa tygodnie po operacji plastycznej. Efekt odbiera mowę

kobieta
fot. tiktok.com/dr.danielaronov

Chirurg pochwalił się efektami swojej pracy w krótkim nagraniu na TikToku. Jego pacjentka przeszła niezwykłą metamorfozę. Dzięki operacji wymodelowała sobie plecy, a także pośladki. Różnica jest naprawdę powalająca, internauci chwalą zdolnego lekarza.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wyglądała kobieta przed operacją
  • Jak wyglądała po dwóch tygodniach od operacji pośladków i pleców
  • Czy takie operacje plastyczne są bezpieczne

Kobieta miała kłopot z niejędrną skórą i nadmiarem tłuszczu. Lekarz na nagraniu dokładnie wskazuje, jakie elementy ciała postanowił zmienić. Operacja była dla niego powodem do dumy, pochwalił się niezwykłą metamorfozą swojej pacjentki.

Nowe ciało po dwóch tygodniach

Kobieta przyszła do lekarza z wyraźną nadwagą, w której efekcie jej ciało było niejędrne zarówno na pośladkach jak i na plecach. Lekarz najpierw przedstawił, jakie obszary działa będzie operował.

Chirurg skupił się na biodrach, udach i plecach kobiety. Dzięki operacji pacjentka odzyskała jędrność skóry, a pośladki wyraźnie się podniosły.

Lekarz podkreślił także pięknie linię bioder, zniwelował partie tłuszczu na dolnych plecach. Operacja mogła być inwazyjna, ale tak naprawdę nie widać, by miała miejsce jakakolwiek korekcja.

Internauci są zachwyceni pracą lekarza. Dokonać zmian operacyjnie tak, by ciało nadal pozostawało naturalne to nie lada wyczyn. W sieci nie raz pojawiały się zdjęcia zdeformowanych ciał, których właścicielki dokonały zbyt wielu zmian.

Czy chirurgia plastyczna jest bezpieczna?

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna nie jest już tylko luksusem dla gwiazd Hollywood. Dokonanie poprawek stało modne i dostępne. Najczęściej wykonywane są operacje nosa, twarzy, plastyka brzucha i piersi. Coraz bardziej popularna jest liposukcja, ostatnio efekty tego zabiegu prezentowała jedna z bohaterek Królowych życia.

Operacje plastyczne niosą za sobą pewne ryzyko. Różnie możemy zareagować na znieczulenie ogólne, po wybudzeniu mogą doskwierać bóle głowy, mdłości. Istnieje także ryzyko reakcji alergicznej, która może doprowadzić nawet do śmierci.

Chirurdzy plastyczni są jednak wyposażeni w wiedzę i narzędzia, by faktycznie mądrze i przemyślanie dokonać zmian w ciele pacjenta. Osoba poddająca się operacji musi liczyć się z możliwością powstania blizn, lekarze jednak stosują w miarę możliwości takie nacięcia, by te się nie pojawiły.

Przed operacją plastyczną przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem, później robione są wszystkie konieczne badania. Przy wyborze kliniki należy kierować się wysokimi standardami i dobrą opinią. Lekarz powinien być wykwalifikowany i uświadomić pacjenta o każdym możliwym skutku ubocznym oraz konsekwencjach przeprowadzonych zmian. Na przykład w przypadku wszczepienia implantów skutki uboczne czy nawet konieczność powtórzenia operacji są bardzo prawdopodobne.

Operacje plastyczne nie są już żadną kontrowersją. Dbanie o ciało i swoje samopoczucie jest przecież niezwykle ważne. Świadomie podejmowane decyzje i dobrze wykonane zabiegi, naprawdę zachwycają. Wiele kobiet, przyznaje, że poprawiło swoją urodę i są z tym naprawdę szczęśliwe.

Zobacz także artykuły w naszych serwisach:

źródło: tiktok.com