Kobieta bawiła się cała noc na imprezie ze swoimi przyjaciółmi. Kiedy poczuła, że zaczyna doskwierać jej zmęczenie, postanowiła zamówić taksówkę z popularnej aplikacji Uber. Po chwili podjechał jakiś samochód i dziewczyna wsiadła do środka, niestety mężczyzna kierujący pojazdem nie był kierowcą popularnego przewoźnika. 

21-letnia dziewczyna z Columbii wielokrotnie korzystała z popularnej aplikacji Uber. Nie sądziła, że tym razem może stać się coś nieprzewidywalnego. Tak jak zwykle po kilku minutach czekania podjechał samochód, tym razem był to czarny Chevroleta Impala. Kobieta wsiadła do środka i marzyła o chwili,  kiedy znajdzie się we własnym łóżku. Niestety tak się nie stało. 

Kobieta była przekonana, że korzysta z przejazdu Ubera

Uber to jedna z najpopularniejszych aplikacji, dzięki której, możemy w kilka sekund zamówić przejazd w dowolne miejsce. Samochody jednak nie są oznakowane, a kierowcą może być każdy. Kobieta już wcześniej wielokrotnie korzystała z takiego rodzaju transportu, więc nie spodziewała się niczego nadzwyczajnego. Niestety tym razem pomyliła samochody i wsiadła do niewłaściwego pojazdu. Współlokatorki młodej dziewczyny zorientowały się nad ranem, że ich koleżanka może być w niebezpieczeństwie. Kobieta tej nocy nie wróciła do domu. 

Ojciec dziewczyny następnego dnia dostał przerażający telefon 

Koleżanki zaginionej od razu zawiadomiły odpowiednie służby i ojca dziewczyny, o jej zniknięciu. Policja niezwłocznie rozpoczęła akcję poszukiwawczą. Sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, w których mogła znajdować się kobieta. W poszukiwania zaangażowana była cała jej rodzina. Akcja nie trwała zbyt długo, już po kilku godzinach odnaleziono zaginioną. Martwa kobieta została znaleziona przez myśliwych, 145 km od miejsca gdzie zniknęła. 

  1. Mama chciała zmienić fryzurę córki. Skorzystała z metody „na skarpetkę”. Efekt jest genialny
  2. 4 nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Wszystkie w jednym mieście
  3. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano

Policja natychmiast wszczęła dochodzenie. Dzięki natychmiastowej reakcji udało się schwytać odpowiedzialnego za śmierć zaginionej, 24-letniego Nathaniela Davida Rowlanda. Mężczyzna jest właścicielem wspomnianego wcześniej auta, dodatkowo jego obecność na imprezie zarejestrował monitoring.

Młody chłopak jak tylko zorientował się, że wzbudza zainteresowanie policji, zaczął uciekać. Funkcjonariuszom na szczęście udało się go zatrzymać. Mężczyźnie postawiono zarzut porwania i zabójstwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

kobieta
Screen z facebook.com/samantha josephson

Młoda kobieta po imprezie jak zwykle zamówiła taksówkę, za pośrednictwem aplikacji Uber. 

 

kobieta
Screen z facebook.com/Seymour Josephson

Ciało martwej kobiety zostało znalezione 145 km od miejsca zaginięcia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę
  3. Ślub z ciałem zmarłej. Pan młody pokazał zdjęcia, są wzruszające
  4. Jak schudła Karolina Szostak? Dziś jest szczuplejsza niż kiedykolwiek
  5. Syn Krzysztofa Ibisza i Anny Ibisz to przystojniak. Dumny ojciec pokazał nastolatka
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: popularne.pl, www.dailymail.co.uk

Poprzedni artykułKrólowe Życia: Edzia wybrała już imię dla dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?
Następny artykułOwczarek niemiecki reaguje na tajemniczy gest policjanta. Odpowiedź psa odbiera mowę
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.