Kobieta, która jadła samotnie kolację w jednej z amerykańskich restauracji, postanowiła sprawić kelnerce całkiem sporą niespodziankę. Wychodząc, zostawiła na stoliku tajemniczą notatkę i napiwek opiewający na zawrotną kwotę. Wygląda na to, że serwis musiał zrobić na klientce piorunujące wrażenie!
Życie potrafi nas zaskakiwać. Na szczęście, niektóre niespodzianki od losu są wyjątkowo miłe. Na własnej skórze przekonała się o tym kobieta, pracująca jako kelnerka w amerykańskiej restauracji. Jej historia to najlepszy przykład na to, że karma wraca!
Kobieta i tajemniczy napiwek

Historia kelnerki, która otrzymała ogromny napiwek, szybko obiegła media społecznościowe, a także została nagłośniona przez dziennik USA TODAY, który dotarł do hojnej klientki. Kobieta nie spodziewała się, że zwykły dzień w pracy, przyniesie jej tyle niespodzianek.

Kelnerka o imieniu Carly zrobiła to, co zawsze. Powitała klientkę z uśmiechem i kilka razy zatrzymała się przy jej stoliku, by wymienić parę zdań i upewnić się, czy jedzenie smakuje. Kiedy kobieta skończyła posiłek, odeszła od stolika, Carly zobaczyła na nim dwie karteczki.
Od momentu kiedy zobaczyłam to wyzwanie na Facebooku, czekałam na odpowiednią osobę… a Ty wymiatasz – widniało na jednej z nich.
Wtedy właśnie, do kelnerki dotarło, że klientka zostawiła jej 1000 dolarów napiwku. Czemu to zrobiła?

Hojna klientka

Po sieci od dłuższego czasu krąży wyzwanie, by zostawić kelnerowi czy kelnerce, którzy wykazali się wyjątkową uprzejmością pokaźny napiwek. Do hojnej klientki dotarł amerykański dziennik, by zapytać się, czym tak bardzo zaimponowała jej kelnerka.

Kobieta, która mnie obsługiwała była naprawdę bardzo miła i pomocna, po prostu świadczyła mi doskonałą usługę. I wtedy sobie pomyślałam: to właśnie ona. Istnieje coś niezwykle przyjemnego w robieniu czegoś dla kogoś innego, kogo w ogóle nie znasz i kto nie może ci się w żaden sposób odwdzięczyć – powiedziała klientka w materiale USA TODAY.

Ta historia to najlepszy dowód na to, że karma wraca, a rzeczy, które dla nas wydają się normą, u innych mogą wzbudzić niezwykle pozytywne emocje.

ZOBACZ FILMIK:

Kobieta zostawiła kelnerce 1000 dolarów napiwku. Niezwykła historia szybko obiegła świat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fusy po kawie dla wielu kobiet mogą okazać się zbawienne. Nigdy ich nie wyrzucaj
  2. Wrzucili zdjęcia ze Śnieżki. Sceny przechodzą ludzkie pojęcie
  3. Polski piłkarz zaginął. Błagalny apel o pomoc
  4. Tomasz Kammel stracił pracę w TVP. Niesłychane, kto zajmie jego miejsce
  5. ”Dobry Tydzień”: Joanna Liszowska trafiła do szpitala. Tygodnik ujawnia szczegóły
  6. Niestety, ksiądz ma koronawirusa. Pilny apel sanepidu, poszukiwani wierni z 4 kościołów
  7. Kolejny cios w finanse Polaków. Abonament RTV nie tylko zostaje, będzie jeszcze wyższy
  8. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: planetapl.life

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.