Kobieta postanowiła ujawnić prawdę o sieciówkach. Kiedy weszła do przymierzalni, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Jej zdaniem miarka się przebrała, a zdjęcia, jakie opublikowała na swoim Instagramie, mówią same za siebie. Blogerka, która cieszy się ogromną popularnością, postanowiła sprzeciwić się nietolerancji w sklepach. Efekt jej działań jest zaskakujący.

Coraz więcej marek dołączyło do swojej oferty kolekcję plus size. To bardzo dobry krok, pokazujący, że większe kobiety nie mogą być totalnie pomijane. Jednak to chyba wciąż za mało.

Kobieta ujawnia smutną prawdę

Amerykańska blogerka Katie Sturino postulowała, że duże ubrania powinny być dostępne od ręki, a nie jako coś specjalnego. Kobieta opowiedziała także o ujednoliconej numeracji, bo Jak się okazuje, metka XL wcale nie oznacza ubrania przeznaczonego dla większych kobiet. Katie ma na to niezbite dowody.

Wchodząc do przymierzalni, chciała przymierzyć wybrane przez siebie rzeczy o numeracji przeznaczonej dla większych kobiet. Te jednak okazały się być niezdolne do noszenia, a rozmiarem przypominały raczej M, niż  XL. Kobieta zbuntowała się, głośno mówiąc, jak sytuacja wygląda z jej perspektywy.

  1. Mateusz Morawiecki ogłosił zaskakującą wiadomość. Chodzi o sytuację w całym kraju
  2. Niewiarygodny sposób na pozbycie się mszyc z ogrodu. Nie uwierzysz, co jest do niego potrzebne
  3. Pamiętacie żonę doktora z ”Rancza”? Wygląda jak inna osoba, przecieramy oczy ze zdumienia

Dowody przedstawiła na zdjęciach

Blogerka na swoim Instagramie regularnie publikuje fotografie z przymierzalni. Na zdjęciach kobieta próbuje ubrać na siebie największe z dostępnych rozmiarów

Skutek jej prób? Taki jak widać na zdjęciu – marny. Ubrania są wciąż za małe i nie spełniają oczekiwań klientek. W tej kwestii także potrzebne są ogromne zmiany. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. instagram.com/katiesturino

Właśnie tak skończyły się zakupy kobiety.

kobieta
fot. instagram.com/katiesturino

Katie jednak zawsze wygląda modnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy doczekamy się przełomu ws. zaginięcia Iwony Wieczorek? Zatrważające znalezisko zmienia bieg sprawy
  2. Duże utrudnienia dla podróżujących. Komplikacje w kraju mogą potrwać nawet do końca lipca.
  3. Robert Lewandowski został zapytany o swoje zarobki. Odpowiedź zwala z nóg, kwota inna niż wszyscy myśleli
  4. Niespodziewane problemy z wypłatą pieniędzy. Od teraz tylko do określonej kwoty, przy korzystaniu z pewnych bankomatów
  5. Pilne ostrzeżenie pierwszego stopnia. Nad częścią Polski pojawią się burze z gradem
  6. 8-letnia Kinga umierała miesiącami. Przed śmiercią powiedziała słowa, na które zdobyłby się mało który dorosły

Źródło: plotek.pl

 

 

Poprzedni artykułDramatyczna śmierć 2,5-letniego dziecka. Chłopiec spadł na beton, kiedy jego rodzice upajali się wysokoprocentowym trunkiem
Następny artykułPamiętacie bajkę „Wodnik Szuwarek”? Zielony stworek miał wyjątkowe poczucie humoru
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.