Kobieta w pogoni za swoim własnym ideałem piękna poddała się wielu inwazyjnym zabiegom. Spośród nich wyróżnia się szczególnie usunięcie rekordowej liczby żeber. Jej ostatnia operacja polegała na połamaniu i przemieszczeniu wszystkich kości twarzy. Ta kobieta nazywa się Pixee i mówi, że nigdy nie czuła się do końca człowiekiem. Co na to lekarze?

Sporo słyszy się we współczesnych mediach o osobach, które używają bardzo inwazyjnych metod, żeby drastycznie zmienić swój wygląd. Zwykłe operacje plastyczne raczej nie robią na nas już wrażenia, są zbyt często spotykane. Ta kobieta jest jednak szokująca nawet dla chirurgów plastycznych, którzy spotykali się już z najdziwniejszymi pomysłami. 

Kobieta chce wyglądać jak „żyjąca kreskówka”

Pixee Fox, bo takim pseudonimem posługuje się kobieta, podkreśla, że osiągnięcie tego przerysowanego, komicznego wręcz efektu, było celowym zabiegiem. Jej ambicją jest wyglądanie jak postać z kreskówki. Na jej Instagramie można znaleźć między innymi zdjęcia porównujące ją do postaci Disneya. 

kobieta
instagram.com/pixeefox

Jej marzeniem jest wyglądać jak postać z bajki. 

Pixee opowiada o wszystkich swoich operacjach z uśmiechem: miała ich ponad 200 i jest z tego dumna. Chwali się, że niektóre sama wynalazła i jest chyba jedyną osobą, która miała przeszczep rzęs wykonany z… włosów łonowych. Miała również inne nietypowe operacje — jako jedyna na świecie wycięła sobie 6 żeber, czemu zawdzięcza niemożliwie wąską talię. Poddała się także zabiegowi „upiększenia genitaliów”.

Czy operacje plastyczne są niebezpieczne?

Operacje plastyczne mogą być niebezpieczne! Między innymi dlatego wielu lekarzy w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi Pixee, odmawia jej wykonania kolejnych zabiegów. Aby znaleźć osoby chętne do wykonania na niej coraz to śmielszych operacji, kobieta podróżuje po całym świecie, głównie po państwach azjatyckich. 

To właśnie w Azji, w Korei, która znana jest przecież z upodobania do ekstremalnych operacji plastycznych, przeszła operację w celu stworzenia „linii V”, czyli usunięcia charakterystycznego załamania szczęki. Kiedy Pixee udała się na kolejną konsultację u lekarzy już w USA, ci szybko stwierdzili, że podczas polegającego na łamaniu kości twarzy zabiegu, kobieta straciła nerwy odpowiadające za ruch i czucie okolicy podbródka. 

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA „ŻYJĄCA KRESKÓWKA”:

kobieta
youtube.com/c/hayu

Kobieta po jednej z operacji.

kobieta
youtube.com/c/hayu

Stworzenie „linii V” uszkodziło jej nerwy twarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sprzedawanie używanych ubrań. Oryginalny pomysł H&M na zysk
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem

źródła: youtube.com

Poprzedni artykułTwój facet jest maminsynkiem? 8 ostrzegawczych sygnałów, na które powinnaś uważać
Następny artykułMąż jurorki „Tańca z Gwiazdami” pokazał zdjęcie sprzed lat. Trudno ją rozpoznać
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego