Kobieta zaskoczyła męża niespodziewanym wyznaniem. Mężczyzna nie mógł spodziewać się tego, że ich rocznica ślubu zakończy się w taki sposób. Żona miała mu do powiedzenia coś, co całkowicie odmieniło ich życie. Wszyscy zawsze powtarzali jej, że to nigdy nie będzie możliwe, a jednak niezwykły zbieg okoliczności pozwolił jej na dokonanie tego, o czym zawsze marzyła.

Nie mogli przewidzieć jaką zmianę losu przyniesie ten zagraniczny wyjazd. Potrwał tylko rok, a przyniósł wiele niezwykłych wydarzeń. Podczas ich rocznicy ślubu mąż został zaskoczony przez żonę wyznaniem, którego nigdy nie spodziewał się usłyszeć, a szczególnie nie teraz. 

Mąż nie miał o niczym pojęcia

Kelly czuła się niezręcznie, kiedy w wieku 48-lat znowu zaczęła odczuwać potrzebę, żeby sprowadzić na ten świat dziecko. Niestety, nigdy wcześniej nie miała tej okazji, jako że już dawno została zdiagnozowana u niej bezpłodność. Wraz z mężem mieli dwójkę adoptowanych dzieci, 19-letnią córkę i 13-letniego syna, a kobieta miała poczucie, że powinna być usatysfakcjonowana ze swojego życia.

Jednak ludzka psychika nie działa w taki prosty sposób. Kelly właśnie posłała córkę na studia, która wraz z rodziną mieszkała w Tajwanie a ona… odkryła, że chciałaby mieć następne dziecko. Jednak po latach starań i ona i jej mąż zrezygnowali już z tej możliwości. Wtedy usłyszała o niezwykłej klinice niedaleko miasta, w którym żyła. 

Kobieta zaskoczyła go w 25. rocznicę ślubu

Kobieta zaczęła dyskretnie sprawdzać swoje możliwości. Umówiła się na wizytę w klinice, gdzie lekarze poinformowali ją o tym, jakie ma możliwości w kwestii in vitro. Nikt nie miał wątpliwości, że będzie mogła urodzić zdrowe dziecko. Wraz z mężem rozpoczęli starania. Mężczyzna nie miał jednak pojęcia, że… w końcu się udało.

Tą informacją został zaskoczony w 25. rocznicę ich ślubu. To było coś niezwykłego. Nie tylko za kilka miesięcy na świat miał przyjść ich synek Isaac, w międzyczasie zaadoptowali oni pochodzącą z Tajwanu dziewczynkę o imieniu Hannah. Ich rodzina powiększyła się tak nagle, to była najpiękniejsza rzecz, jaka ich spotkała. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
instagram.com/kellyskitchencreation

Jej mąż jest tak dumny z syna!

mąż
instagram.com/kellyskitchencreation

Ich rodzina nagle się powiększyła. 

mąż
instagram.com/kellyskitchencreation

Kobieta nie spodziewała się, że to możliwe. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Lata temu Barbara Brylska straciła córkę w tragicznym wypadku. Kulisy nagłej śmierci 20-latki
  4. WOŚP zebrał już astronomiczną kwotę. Miliony napływają na konto fundacji z całej Polski
  5. Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

źródła: lovewhatmatters.com

Poprzedni artykułOjciec i córka zostali oskarżeni o znęcanie się nad psem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności
Następny artykułGość ”Pytania na śniadanie” wyproszony ze studia. Wszystko przez serduszko WOŚP
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego