Kobieta miała ogromnego pecha! 23-letnia mieszkanka Kanady za bardzo zaufała systemowi nawigacji GPS. Tym razem urządzenie nie wyprowadziło kierowcy w pole, tylko prosto do jeziora! 

Chociaż system nawigacyjny w dzisiejszych czasach bardzo ułatwia życie każdego kierowcy, to zdarza się, że z powodu błędu sam gubi drogę. Ważne jest więc, abyśmy obserwując urządzenie, patrzyli również na znaki, a co najważniejsze na drogę. Jak się okazuje, jednym ze skutków nieuważnego kierowania samochodem może być zgubienie drogi, a co gorsze wjechanie do wody. Ta historia jest wręcz nieprawdopodobna!

Kobieta za bardzo zaufała nawigacji

Pewna Kanadyjka postanowiła udać się podróż Ontario nocą. Trzeba przyznać, że tego wieczoru widoczność na drodze nie była rewelacyjna. Wszystko za sprawą okropnej mgły. Z tego powodu kobieta postanowiła, że najlepszym rozwiązaniem będzie zaufanie systemowi nawigacji GPS. Bardzo szybko pożałowała swojej decyzji.

kobieta
pixabay.com, Foundry

Kiedy kobieta spostrzegła, że wjechała na molo, było już za późno. Nim pomyślała jak uporać się z tą sytuacją, wjechała do jeziora.

Tego kobieta się nie spodziewała 

Kiedy 23-latka zorientowała się, że jej Toyota Yaris zaczęła tonąć, natychmiast zaczęła się ratować. Szybko otworzyła szybę i wypłynęła na ląd. Musiała pokonać przy tym trasę 30 metrów. Jej samochód utonął w lodowatej wodzie, a wraz z nim telefon kobiety. Postanowiła więc, że uda się do pobliskiego sklepu, by tam poprosić o pomoc. 

Autor: Andrea Vincze

Oczywiście po czasie samochód został wyciągnięty z jeziora. Pojazdu nie da się naprawić, ale na szczęście kierowca przeżył i nie ma żadnego uszczerbku na zdrowiu. To kolejny przykład na to, by nie ufać ślepo systemowi nawigacyjnemu. To nie pierwszy przypadek, który przez właśnie to urządzenie zakończył się niefortunnym zdarzeniem. Co prawda GPS bardzo ułatwia nasze życie, jednakże warto przede wszystkim ufać swojemu rozsądku i bacznie obserwować drogę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Autor: Andrea Vincze

Kobieta musiała być bardzo nieostrożna, skoro wjechała do jeziora.

kobieta
Autor: Andrea Vincze

Chociaż nurkowie dość szybko wyłowili samochód, to niestety nie da się go naprawić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. 39-letni mężczyzna wziął ślub sam ze sobą. Podczas ceremonii trzymał w rekach swój portret
  3. Jak się ubrać do Bazyliki św. Piotra? Sprawdź, co można, a czego unikać
  4. Mąż zmienił życie Marysi w piekło. „Jesteś obrzydliwym nieudacznikiem, won do kuchni”
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułMeghan Markle jest w ciąży? Słowa księcia Harrego nie pozostawiają wątpliwości
Następny artykułWłaściciel zażądał uśpienia psów. Weterynarz nie mógł się zgodzić, gdy poznał prawdziwy powód
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.