Kobieta przeżyła smutną historię miłosną. Zakochała się z wzajemnością, ale zaborczy ojciec zabronił jej widywać ukochanego. Mimo miłości i zaręczyn para nie mogła być razem. Po 50 latach od smutnego rozstania w portfelu znaleziono wycinek z gazety, to zmieniło wszystko.

Okazało się bowiem, że ostatecznego zdania ojca nie podzielały matki zakochanych. Obie bowiem przez cały czas nosiły w swoich portfelach wycinek z gazety informujący o zaręczynach ich dzieci. Gdy 50 lat później to wyszło na jaw, kobieta przecierała oczy ze zdumienia i fala wspomnień zalała ją na nowo. Ale czy nie było już za późno na miłość?

Kobieta straciła miłość życia na 50 lat

Młodziutka Amerykanka miała ambitne plany dotyczące swojej przyszłości. Chciała dostać się na uniwersytet i usamodzielnić. Większość jej koleżanek zamiast tego tuż po średniej szkole miało w planach co najwyżej dobrze wyjść za mąż. Ona jednak nie chciała być jak wszyscy.

Żeby dorobić sobie na studia, młoda Janice postanowiła pracować w barze. Podczas jednego z leniwych, pracowniczych wieczorów do baru wszedł przystojny mężczyzna. Janice zakochała się od pierwszej chwili i to z wzajemnością. Od tej pory klient przychodził codziennie. Pewnego razu się nie pojawił, okazało się, że wyjechał. Janice nie myślała długo, pojechała za nim.

  1. Mowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć
  2. Wielki protest pod Sejmem, ludzie wyszli na ulice, mają dość. Co się dzieje i o co chodzi?
  3. Małgorzata Trzaskowska skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka podsumowała pierwsze damy

Miłość zniszczona przez ojca

Para od tej pory była nierozłączna, kilka miesięcy po tym, jak się poznali, postanowili się zaręczyć, a wiadomość o tym wspaniałym wydarzeniu umieszczono w rubryce towarzyskiej lokalnej gazety. Niestety, okazało się, że ojciec był przeciwny temu związkowi. Zabronił Janice spotykania się z chłopakiem pod groźbą odebrania możliwości pójścia na studia.

Janice była wierna swoim założeniom. Zrezygnowała z miłości i poszła na studia. Dopiero po 50 latach, gdy jej mama zmarła, znalazła w portfelu wycinek o jej zaręczynach. Zrozumiała, że miała wówczas sprzymierzeńca. Postanowiła skontaktować się z byłym ukochanym i okazało się, że jego też już nieżyjąca matka nosiła taki sam wycinek w swoim portfelu.

To jedno spotkanie zadecydowało o wszystkim. Ich miłość ani na chwilę się nie wypaliła, po pół roku byli już małżeństwem. Szkoda tylko, że zmarnowali 50 lat swojego życia z powodu upartości ojca Janice. Mimo wszystko wniosek brzmi, że nigdy nie jest za późno na miłość.

ZOBACZ WIDEO:

 

Ich miłość przetrwała niebywałą próbę czasu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Wicepremier podała pierwszy termin wypłaty 500+ na wakacje
  3. Detektyw Krzysztof R. oskarżony o poważne przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności
  4. Współpracownik śmierdzi? One znały ten problem. Dzielą się swoimi rozwiązaniami
  5. TVN wydał oficjalne oświadczenie. Uwielbiany dziennikarz odchodzi ze stacji, Kinga Rusin zabrała głos
  6. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli

źródło: youtube.com, planetalife.pl

 

Poprzedni artykułDaniel Olbrychski zjawił się na wieczorze wyborczym Trzaskowskiego. Fani zaniepokoili się jego wyglądem, wzbudził wielkie poruszenie
Następny artykułUwaga: ważne informacje dla wszystkich Polaków. Chodzi o nasze dowody osobiste, wydano ostrzeżenie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl