Kobieta kupiła wakacyjną bluzkę w jednej z popularnych sieciówek. Szybko jednak pożałowała nowego zakupu. Na swoim ciele zobaczyła przerażające pęcherze oraz poparzenia. Czy bluzka może poparzyć? Okazuje się, że tak. Dziewczyna, chce przestrzec inne kobiety, by te były uważne, robiąc zakupy.

Historia ta przytrafiła się Adara Graham pochodzącej z Wielkiej Brytanii. Kobieta zamówiła sobie letnią bluzkę z popularnej sieciówki. To, co stało się później, brzmi i wygląda jak horror, zauważyła, że po zdjęciu bluzki na jej piersiach pojawiły się poparzenia i pęcherze. Chce ostrzec innego kobiety, pokazała zdjęcia obrażeń. 

Kobieta zamówiła bluzkę zw popularniej sieciówce

19-nastolatka zamówiła modną bluzkę z motywem zwierzęcym i metalowymi haftkami. Zakupu dokonała w popularnym sklepie PrettyLittleThing. Za top zapłaciła 15 funtów – około 75 zł. Już po pierwszym założeniu bluzki, kobieta zauważyła, że ma poparzone piersi, a na jej ciele pojawiły się pęcherzyki.

Bluzka jest wiązana na troczek, dodatkiem są także metalowe haftki. Kobieta przypuszcza, że to właśnie one są odpowiedzialne za poparzenia na jej piersiach. Nastolatka zdjęcia ran umieściła na Twitterze. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeżywają ciężkie chwile. Plotki potwierdziły się
  2. Wielki protest pod Sejmem, ludzie wyszli na ulice, mają dość. Co się dzieje i o co chodzi?
  3. Marcelinie Zawadzkiej grozi 8 lat pozbawienia wolności. Słowa gwiazdy są porażające

Kobieta dzieli się swoją historią

Na zdjęciach dobrze widoczne są rozległe rany i pęcherze. Wpis 19-nastolatki wzbudził duże zainteresowanie. Kobieta opublikowała go, aby ostrzec inne dziewczyny, przed niewłaściwymi zakupami.

Kobieta dodała także, że w czasie noszenia, haftki zardzewiały. Udała się do lekarza, a ten przepisał jej antybiotyki. Pod jej postem znalazł się także komentarz sklepu PrettyLittleThing. Ten chce wyjaśnić całą sprawę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Wicepremier podała pierwszy termin wypłaty 500+ na wakacje
  3. Detektyw Krzysztof R. oskarżony o poważne przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności
  4. Współpracownik śmierdzi? One znały ten problem. Dzielą się swoimi rozwiązaniami
  5. TVN wydał oficjalne oświadczenie. Uwielbiany dziennikarz odchodzi ze stacji, Kinga Rusin zabrała głos
  6. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli

źródło: fakt.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.