Kobieta została okrzyknięta najpiękniejszą na świecie po tym, jak w mediach społecznościowych opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu. Wielu nie może uwierzyć, że ta jedna z najpopularniejszych aktorek, kończy w tym roku 54 lata. Nie widać, żeby czas odbił na niej swoje piętno. Czy według Was też powala urodą na kolana? Wygląda obłędnie. 

Kobieta walczy ze stereotypami w Internecie. Znana aktorka pokazuje, że nie ważne ile ma się lat, można pokazywać swoje naturalne piękno, a nie przykrywać je toną makijażu. Fani aktorki są zachwyceni jej zdjęciami. O kim mowa?

Kobieta pokazała się bez makijażu

Salma Hayek to kobieta, która nie boi się pokazać pewnych niedoskonałości w mediach społecznościowych. Krąży pewne przeświadczenie, że w Internecie powinno publikować się tylko perfekcyjne zdjęcia, czemu zaprzecza znana aktorka. 

Jako jedna z niewielu sławnych gwiazd, starzeje się z godnością i pokazuje swoje naturalne piękno, czego nie można powiedzieć o niektórych celebrytkach po operacjach plastycznych. Całe szczęście są jeszcze osoby, które walczą z okrutnymi realiami i filtrami na Instagramie. 

  1. Niewyobrażalna tragedia. Ciało Polki znalezione na balkonie we Włoszech, porażające informacje dotarły do kraju
  2. Robert zamówił skromny obiad dla 2 osób nad polskim morzem. Dostał paragon i zastygł, musiał zapłacić 200 zł, ceny orbitują
  3. Olga Kalicka odwołała ślub. Informacja właśnie wypłynęła do mediów, znamy powód

Kim jest Salma Hayek?

Salma Hayek jest meksykańską aktorką, a także reżyserką i producentką filmową. Kobieta słynie nie tylko z tego, że jest piękna. Na co dzień zaangażowana jest w działalność charytatywną na rzecz kobiet dotkniętych przemocą.

Kobieta zagrała w wielu wybitnych produkcjach takich jak np. Dzwonnik z Notre Dame, a 2002 roku dostała Oscara za tytułową Fride

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Fot. instagram.com/salmahayek/

Internauci okrzyknęli ją najpiękniejszą na świecie.

kobieta
Fot. instagram.com/salmahayek/

Znana aktorka kończy w tym roku 54 lata.

kobieta
Fot. instagram.com/salmahayek/

Kobieta uwielbia pokazywać się bez makijażu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaskakująca awantura w programie „Kropka nad i”. Monika Olejnik broniła TVN przed atakami, „niech nas pan nie poucza”
  2. Jutro wprowadzają bezwzględny zakaz na północy Polski. Jest potwierdzenie urzędu
  3. Która Polka nadawałaby się do roli Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej? Dajcie znać
  4. Okrzyknięto go najbrzydszym kotem świata. Czy zasługuje na miłość?
  5. Pieniądze na wakacje dostaniemy nie tylko z bonu. Jest jeszcze jeden sposób, wielu skorzysta
  6. Artur Barciś nie lubi mówić o jednym fakcie. Wszedł do domu i padł na kolana, powód może załamać każdego

Źródło: plotek.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.