Kobieta podczas lotu samolotem gorzej się poczuła i zasłabła. Kiedy podróż dobiegła końca, obsługa dokonała szokującego odkrycia w toalecie. Okazało się, że sprawczyni całego zamieszania nie była zwykłą pasażerką.  

Podczas podróży samolotem może dojść do wielu dziwnych, a czasem nawet niebezpiecznych sytuacji. Kiedy kobieta zasłabła w trakcie lotu, załoga zdecydowała się na awaryjne lądowanie. Nikt nie spodziewał się, że pasażerka, która właśnie opuściła pokład, może skrywać tak straszną tajemnicę. 

Awaryjne lądowanie

Samolot linii Etihad Airways, lecący 7 stycznia z Abu Dhabi do Dżakarty musiał odbyć awaryjne lądowanie, ponieważ jedna z pasażerek lotu źle się poczuła. Kobieta, która zasłabła w samolocie, wysiadła na lotnisku w Bangkoku gdzie zajęły się nią odpowiednie służby medyczne. Kiedy samolot dotarł już na miejsce docelowe i wszyscy opuścili pokład, rozpoczęło się jego sprzątanie. Właśnie wtedy obsługa dokonała wstrząsającego odkrycia. Okazało się, że kobieta postanowiła pozbyć się w samolocie niewygodnych dowodów.

Kobieta z tajemnicą 

Pasażerka lotu, która zaczęła krwawić z dróg rodnych i zasłabła, skrywała pewną tajemnicę. 37-letnia Indonezyjka była w ciąży i, jak okazało się po całym zamieszaniu, postanowiła porzucić swoje nowo narodzone dziecko w samolotowej toalecie. Tego makabrycznego odkrycia dokonano podczas sprzątania pokładu. Obsługa znalazła zwłoki noworodka owinięte reklamówką w koszu na śmieci.

Kobieta przyznała się do swojego czynu. Indonezyjka jest gosposią w Abu Dhabi, i rzekomo właśnie tam zaszła w niewygodną ciążę ze swoim pracodawcą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Fot. Suhyeon Choi, unsplash

Nikt w samolocie nawet nie przypuszczał, że w takcie lotu mogło dojść do takiej tragedii. 

kobieta
Fot. Jordan Sanchez, unsplash

 Z powodu zasłabnięcia jednej z pasażerek samolot musiał odbyć awaryjne lądowanie.

kobieta
Fot. Waldemar Brandt, unsplash

Kobieta, która zasłabła okazała się być w ciąży. Indonezyjka zostawiła noworodka w koszu na śmieci. Tragicznego odkrycia dokonano kiedy lot dobiegł końca i wszyscy pasażerowie opuścili pokład samolotu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Niezwykłe. Polska gwiazda urodziła bliźnięta. Znamy płeć i imiona dzieci
  3. Przyszła wykonać badanie usg w ciąży. Gdy spojrzała na monitor z dzieckiem, zrobiło jej się słabo
  4. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
  5. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykuł19-latka sprzedała swoje dziewictwo. Piękna dziewczyna otrzymała za swoją niewinność astronomiczną kwotę
Następny artykułEwa Demarczyk kończy 79 lat. Dziś wygląda równie pięknie, co w czasach świetności
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.