Kobieta była przekonana, że jej mąż razem z córką, przygotowują wspólne śniadanie dla całej rodziny. Jednak kiedy weszła do kuchni zamarła. Zamiast smażenia naleśników zobaczyła coś, czego się nie spodziewała. Zaskoczona żona postanowiła wszystko udokumentować – kobieta nagrała filmik i wrzuciła go do sieci.

To zupełnie naturalne, że pomiędzy córką a ojcem rodzi się specyficzna – jedyna w swoim rodzaju więź. Nie bez powodu tak popularne jest stwierdzenie córeczka tatusia. Para, którą widzimy na poniższym filmiku, jest tego najlepszym przykładem!

Kobieta przyłapała ich na gorącym uczynku

Pewna kobieta była przekonana, że w kuchni mąż i córka robią razem śniadanie, które rodzina miała zjeść przy wspólnym stole. Kiedy matka weszła do kuchni sprawdzić, na jakim etapie jest przygotowywanie posiłku, zamarła.

Przez to co tam zobaczyła, kobieta natychmiast sięgnęła po swój telefon, żeby wszystko nagrać. Zamiast smażenia naleśników, tata i córka… tańczyli! Towarzyszył im prawdziwy hit Eda Sheerana – Thinking Out Loud.

  1. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń „Boże, ja się boję mówić”
  2. Nowa lista „żółtych” i „czerwonych” stref. Zagrożone 3 duże polskie miasta

Wesoły poranek

Rodzina będzie miała wspaniałą pamiątkę z tego poranka! Widać, że tata i córka świetnie się ze sobą bawią. Zobaczcie sami – nagranie jest w stanie rozczulić nawet największych twardzieli! Oglądając filmik, aż robi się nostalgicznie, na myśl o wygłupach z dzieciństwa, w towarzystwie swojego taty.

W końcu to miłość powinna scalać rodzinę – to ona jest najważniejsza. Nie można jednak zapomnieć także o odrobinie dystansu i wygłupach. Ta rodzina o tym doskonale pamięta. Zresztą, sami zobaczcie i podzielcie się filmikiem ze swoją rodziną i znajomymi!

ZOBACZ FILMIK:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie wprowadzono nowe obostrzenia. Wszyscy Polacy będą musieli się dostosować
  2. Nagła, niespodziewana awaria. Możesz mieć ogromne problemy w pracy, przyczyna nie została ujawniona
  3. Najpiękniejsza Polka właśnie ogłosiła radosną nowinę. Pokazała również swojego przystojnego ukochanego
  4. Są dwie grupy, które będę mieć drastycznie niskie emerytury. Sprawa dot. ogromnej liczby Polaków
  5. Gwiazda TVN transmitowała na żywo swój ślub. Nagle z ust pana młodego padło niecenzuralne słowo
  6. Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzy

Źródło: lolmania.pl

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.