Kobieta uratowała maleństwo na ulicy przed śmiercią. Była przekonana, że przyniosła do domu zwykłego małego kotka, jednak prawda okazała się inna. Gdy zrozumiała jakiego zwierzaka uratowała, prawie zemdlała. 

Ratowanie zwierząt nie jest prostym zadaniem i często może okazać się dość problematyczne. Ta kobieta była przekonana, że uratowała z ulicy zwykłego małego kociaka, prawda okazała się zupełnie inna. 

Kobieta uratowała maleństwo na ulicy

Kobieta, wychodząc z domu wyrzucić śmieci, spostrzegła, że na śmietniku jest maleńkie zwierzątko. Zmartwiona jego losem, postanowiła jak najszybciej powiadomić służby ratownicze, ale też na własną rękę pomóc kociakowi.

kobieta
fot.likemag.com

Nie poprzestała na tym. Przeszukała zarówno śmietnik, jak i okolicę w poszukiwaniu innych maluchów bądź ich matki, a gdy nic nie znalazła, udała się jak najszybciej do weterynarza. Wiedziała, że maleństwo musi obejrzeć specjalista. 

Okazało się, że maluch jest wyjątkowy

Gdy dotarła na miejsce okazało się, że maluch urodził się dosłownie tydzień temu. Był jeszcze ślepy, nie potrafił sam funkcjonować. Niestety w jego łapkę wdała się gangrena i należało ją amputować, a druga łapka była złamana. Było to wynikiem porzucenia na śmietniku, gdzie jest mnóstwo bakterii.

Ratownicy z kliniki weterynaryjnej po wykonaniu zabiegu oznajmili kobiecie, że zwierzątko, które uratowała, wcale nie jest zwykłym, szarym kotem. Znaleziony malec jest czymś rzadkim, bardzo rzadkim. Kobieta, gdy to usłyszała, aż zemdlała.

Kobieta postanowiła zaadoptować maleństwo

Okazało się, że kotek jest tricolorkiem, czyli jego sierść miała trzy różne kolory i nie byłoby to jeszcze aż tak szokujące, gdyby nie fakt, że był to samiec. Na 3 tys. urodzonych takich kotów, tylko jeden jest samcem. Kociak był naprawdę unikatowy!

kobieta
fot.likemag.com

Zazwyczaj to kotki rodzą się mając trzy kolory sierści, a nie samce, właśnie dlatego ten maluch był bardzo wyjątkowy. Choć jednej łapki nie udało się uratować, kociak przeżył i rósł jak na drożdżach. Kobieta zdecydowała się przygarnąć maleństwo i zostać jego rodziną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kultowe hot-dogi z Ikei drożeją. Pierwszy raz od 20 lat
  2. Chłopiec zobaczył swojego psa po 8 miesiącach rozłąki. Nie mógł powstrzymać łez
  3. Badania wykazały, że ludzie całują swoje psy częściej niż partnerów. 52% badanych przyznało też, że woli spać ze zwierzakiem
  4. Niedźwiedź zareagował na kobietę, która pomachała mu z samochodu. Nikt się tego nie spodziewał
  5. Kobieta wjechała w latarnię uliczną, teraz nazywają ją bohaterką. Uratowała życie kota
  6. Rodzice byli zaskoczeni, kiedy zobaczyli, co pies robi z ich dzieckiem. Udało im się wszystko nagrać
  7. Kot śpi z Tobą w łóżku? Mamy dla Ciebie ważną informację
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan do męża: „Idziemy się nawalić”. Fani martwią się o jej zdrowie
Następny artykułCzy jesteś samolubna w związku? Oto 6 znaków, że tak
Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.