Kobieta, która poznała mężczyznę na Tinderze, nie spodziewała się takiego zakończenia randki. Liczyła na spotkanie ze szczerym, przystojnym facetem, który ma ochotę na ciekawą i długą znajomość. Niestety, rzeczywistość okazała się przeciwna do jej oczekiwań. Dopiero po wspólnej nocy odkryła sekret, którego wolałaby nigdy nie poznać.

Każda kobieta, wchodząc na Tindera, ma swoje oczekiwania co do zawieranych tam znajomości. Jedne liczą na niezobowiązującą przygodę, a inne na dłuższą relację. Żadna z nich jednak nie chciałaby być oszukiwana, w dodatku w tak okrutny sposób. Bezczelność bohatera tej historii zaskakuje nawet panie, które poznały wielu facetów w sieci.

Kobieta poznała kogoś na Tinderze

Zakładając konto na Tinderze, miała nadzieję, że pozna sympatycznego i uczciwego faceta, który tak jak ona liczy na ciekawą znajomość. Nie miała zbyt wielu wymagań i wiedziała, że może nie wyjść z tego nic więcej. Dzięki aplikacji zaczęła rozmawiać z mężczyzną, który sprawiał wrażenie idealnej partii.

kobieta
fot. Davids Kokainis, unsplash.com

Kobieta postanowiła spotkać się z facetem, który rozwiódł się kilka lat temu. Miał doskonałe poczucie humoru i na pierwszą randkę wybrał świetną knajpę. Na miejscu okazało się, że jest jeszcze przystojniejszy i ma wiele do powiedzenia. Czuła, że ona też mu się podoba i była w siódmym niebie.

Randka z Tindera

Facet sprawiał wrażenie idealnego, a wieczór był tak przyjemny, że nie chciała wracać do domu. Robiło się coraz bardziej gorąco, dlatego postanowiła złamać swoją zasadę i tym razem pójść na całość już na pierwszej randce. Nie miała pojęcia, że czeka na nią przykra niespodzianka, po której będzie miała problem z zaufaniem kolejnym mężczyznom w jej życiu.

Po udanej kolacji oboje wylądowali u niego w domu, kobieta zapomniała o całym świecie. Po wszystkim poszła do łazienki, a tam ją zamurowało. Na umywalce leżała obrączka, a w szafkach było pełno kobiecych kosmetyków. Ich daty produkcji nie wskazywały na to, że mogły tam pozostać po rozwodzie. Gdy zapytała mężczyznę wprost o to, czy ją oszukał, on tylko roześmiał się i przyznał, że jego żona wyjechała z miasta. Natychmiast wybiegła z mieszkania oszusta, a po tej historii usunęła konto na portalu randkowym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. Vinicius Amano, unsplash.com

Widok jego łazienki zwalił ją z nóg.

kobieta
fot. Clem Onojeghuo, unsplash.com

Faceci z Tindera często okazują się oszustami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. „Mój były chłopak zaprosił mnie na swój ślub. Oczywiście, że pójdę – gdy mnie zobaczy na pewno do mnie wróci”
  3. Znaki zodiaku, które nie nadają się do długiego związku. Z nimi lepiej się nie wiązać
  4. Niewidoma dziewczyna z autyzmem wyszła na środek i zaczęła śpiewać. Na widowni polało się morze łez
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
Poprzedni artykułZabrał chorą sunię do sklepu zoologicznego. Kupił jej wszystko, czego dotknęła noskiem
Następny artykułEdyta Górniak dostanie kolejny program w TVN? Sensacyjne doniesienia mediów
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.