Kobieta idealna? 26-letnia Magdalena zachwyca urodą setki panów. Mężczyźni uważają, że to prawdziwy ideał kobiecości i daliby wiele, aby się z nią umówić. W komentarzach wspinają się na wyżyny kreatywności, aby zwrócić na siebie uwagę piękności. Tak powinna wyglądać każda Polka – twierdzą internauci.

Magda z Warszawy to kobieta, do której wzdycha wielu mężczyzn. Kobiece kształty często prezentuje w strojach kąpielowych i sukienkach z odważnym dekoltem. Faceci uważają ją za niewiarygodnie piękną i nie szczędzą jej komplementów. Ich zdaniem jej uroda jest perfekcyjna.

Kobieta idealna?

O tym, że zdaniem facetów każda Polka powinna wyglądać jak Magda, już rok temu pisał papilot.pl. Od tamtej pory kobiecie przybyło wielu fanów, którzy śledzą każdy jej krok, a pod zdjęciami zostawiają bardziej lub mniej twórcze komentarze.

– Cudowna gra piękna, subtelności, doskonałych kształtów i niewiarygodnie pięknych oczu.

– Wyjdź za mnie.

Na Instagramie każda fotografia Magdaleny robi furorę. Jej urodą zachwycają się nie tylko panowie, ale też panie. Figura o bardzo kobiecych kształtach sprawia, że trudno im oderwać wzrok od 25-latki.

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Sanepid pilnie poszukuje Polek i Polaków, którzy odwiedzili popularną lokalizację. Może chodzić o tysiące osób

Kim jest Magdalena Matuszewska?

Magdalena Matuszewska jest linergistką, co oznacza, że zajmuje się wykonywaniem makijażu permanentnego. Z jej usług można skorzystać w jednym z warszawskich salonów piękności. Przeglądając jej zdjęcia nie trudno zauważyć, że jest też fotomodelką.

W 2015 roku Magdalena Matuszewska brała udział w konkursie na Miss Wielkopolski i do dziś doskonale czuje się, kiedy oczy wszystkich zwrócone są tylko na nią. Interesuje się modą, dzięki czemu jej stylizacje zawsze robią wrażenie na mężczyznach. Zwraca na siebie uwagę także… prawdziwymi futrami. Na Instagramie ma 232 tysięcy obserwujących, a liczba ta stale rośnie. Wszystko dzięki zdjęciom, które regularnie publikuje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KOBIETA
instagram.com/matuszewska_magdalena

Wielu panów uważa Magdę za ideał.

KOBIETA
instagram.com/matuszewska_magdalena

Kobieta lubi pozować ze zwierzętami.

KOBIETA
instagram.com/matuszewska_magdalena

Jej zdjęcia zachwycają tysiące internautów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne doniesienia z Polski. Są ciężko ranni, w tym półroczne dziecko
  2. Ciężarna kobieta pozowała z rojem pszczół na brzuchu. Niestety, stało się najgorsze
  3. Nie żyje już 80 kobiet. Na jaw właśnie wyszły kolejne dramatyczne fakty
  4. Matka ukryła kamerę w pokoju córki. Zobaczyła zachowanie dziecka i zbladła, błyskawicznie zadzwoniła na policję
  5. Zasadziła kocimiętkę w ogrodzie. Wyjrzała przez okno i zaczęła przecierać oczy ze zdumienia

źródło: papilot.pl

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.