Kobieta wyszła na spacer ze zwierzakiem, co jak wiadomo, nie jest w żaden sposób karalne. Właśnie wyjście z psem jest jedną z koniecznych potrzeb, które usprawiedliwiają wyjście z domu. Takie spacery są przez funkcjonariuszy policji traktowane z pełnym zrozumieniem. W tym jednak przypadku było inaczej. Kobieta z Włoch dostała mandat. Gdy funkcjonariusze zobaczyli jej pupila dosłownie zamarli.

Kobieta naprawdę zaskoczyła funkcjonariuszy. Jej spacer ze zwierzakiem po prostu musiał skończyć się mandatem. Policjanci nie chcieli słuchać żadnych tłumaczeń.

Kobieta wyszła na spacer ze swoim pupilem i dostała mandat

Wyjście z psem jest jedną z koniecznych potrzeb, które musimy zapewnić naszemu zwierzęciu. Dlatego nie jest to uznawane za złamanie kwarantanny. Niektórzy jednak tylko szukają pretekstu do wyjścia z domu i wyobraźnia za bardzo ich ponosi. Chęć wyjścia z domu jest silniejsza niż rozsądek. Ta kobieta miała naprawdę niesamowitą fantazję.

Funkcjonariusze zwrócili na nią uwagę, bo jej sposób poruszania się, był wyjątkowo powolny. Gdy zbliżyli się do kobiety, zauważyli, że trzyma na smyczy zwierzę i z nim spaceruje. Przeżyli prawdziwy szok, ponieważ na smyczy przechadzał się… żółw.

  1. Dziś wszyscy Polacy dostaną ważnego SMS-a. Chodzi o nowe zasady i zalecenia
  2. Padła konkretna data. Będzie zniesienie bardzo ważnych obostrzeń?
  3. Wicepremier powiedziała o nowych rozwiązaniach. Wejdą w życie już niebawem, są związane z tarczą antykryzysową

Kobieta dostała mandat

Sytuacja wydarzyła się w Rzymie. Włosi są zobligowani do przymusowej kwarantanny. Tylko ważne powody są wytłumaczeniem na wyjście z domu. Kobieta liczyła, że przewietrzenie żółwia okaże się wystarczającym powodem do spaceru. Niestety bardzo się myliła.

Policjanci ukarali spacerowiczkę mandatem. Nie przekonały ich żadne tłumaczenia. Sytuacja we Włoszech jest zbyt poważna, żeby pozwolić sobie na wyjście z domu bez wyraźnych powodów. Kobieta po otrzymaniu mandatu, pospiesznie udała się do domu, niosąc swojego żółwia na rękach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot.unsplash.com/aronvisuals

Żółwie nie wymagają spacerów po dworze, by żyć i normalnie funkcjonować. Aż trudno uwierzyć, że kobieta uważała swój pomysł na słuszny.

kobieta
fot.unsplash.com

Tylko spacer z psem, który po prostu go wymaga, jest usprawiedliwieniem opuszczenia domu w trakcie panującej epidemii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Naszła ich ochota na miłość w autobusie. Ktoś zrobił im zdjęcie, wszystko wyciekło
  2. Każdy Polak dostanie dziś bardzo ważnego SMS. Wszyscy powinni go przeczytać, jest w nim genialna wiadomość
  3. Co miesiąc urodzenia mówi o osobowości? Faceci spod 3 znaków zodiaku mają wyjątkowo trudne charaktery
  4. Kiedy pojawi się szczepionka na koronawirusa? Doniesienia o szybkim ukończeniu prac ”mocno przesadzone”
  5. Mężczyzna napisał dramatyczny list po śmierci teścia. ”Bardzo prawdopodobne, że to od nas się zaraził”
  6. Najstarszy, żyjący polski aktor ujawnił że jest gejem na antenie TVP. Poruszające do łez wyznanie ikony

Źródło: podroze.se.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl