Kobieta na pewno nigdy nie zapomni tej niespotykanej randki. To mogło spotkać każdego z nas. Podczas trzeciego spotkania pary stało się coś niewyobrażalnego. Kobieta została uwięziona na ponad 70 dni – jej izolacja trwa nadal. Mężczyzna przebywa razem z nią – czy są bezpieczni? Znamy szczegóły tej porażającej historii. 

Kobieta szukała znajomości przez internet – wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu i było bardzo niewinne. Nikt nie mógł się spodziewać, że sytuacja przybierze taki kierunek. To jeden z pierwszych takich przypadków na świecie.

Kobieta została uwięziona podczas trzeciej randki 

Historia jest niezwykła, mimo iż zaczyna się jak wiele innych. Kobieta poznała mężczyznę przez internet, rozmawiali ze sobą, spotkali się – zaiskrzyło. Na drugim spotkaniu utwierdzili się w przekonaniu, że lubią ze sobą spędzać czas. Padła propozycja wspólnych wakacji, zwiedzania świata, odskoczni od życia codziennego. Nic nie wskazywało na to, że historia potoczy się w taki sposób.

31-letni Matt i 29-letnia Khani poznali się za pośrednictwem aplikacji randkowej na początku marca 2020 roku. Jak podaje portal papilot.pl, mężczyzna w rozmowie z mediami zaznaczył, że nie spodziewał się, że planowane wakacje dojdą do skutku. Był pewien, że kobieta szybko się wycofa. Tak się jednak nie stało.

  1. Czy Łukasz Szumowski rezygnuje ze stanowiska? Padły mocne słowa, Minister Zdrowia już raz myślał o dymisji
  2. Bajeczny przepis na kotlety z młodą kapustą. Rodzina od razu poprosi o dokładkę
  3. Doda wyznała bolesną prawdę o małżeństwie z Radosławem Majdanem, „Było ich aż tyle, że ciężko zliczyć”. Latami ją zdradzał?

Rajskie więzienie – kobieta uwięziona na randce

Para zdecydowała się na wyjazd na Kostarykę. Na początku marca, kiedy wylecieli ze swojego kraju, Koronawirus panował, ale jeszcze nie na tak ogromną, światową skalę. Przez wiele Państw był bagatelizowany. W ostatnim dniu wakacji, parze odwołano lot powrotny. Podobnie stało się ze wszystkimi innymi rejsami, którymi Nowojorczycy pragnęli dostać się z powrotem do kraju.

Tym samym Matt i Khani są uwięzieni na Kostaryce już od ponad 70 dni, a ich trzecia randka może być pierwszą, tak długą i wyjątkową randką w historii. Jak się okazuje – para świetnie się dogaduje i wykorzystuje czas w raju do maksimum. Jak myślicie, czy ich miłość przetrwa po powrocie do kraju?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
foto screen Instagram @moviematt305

Kobieta została uwięziona na trzeciej rande.

kobieta
foto screen Instagram @moviematt305

Para zdecydowała się na wspólny wyjazd, ich trzecia randka trwała ponad 70 dni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele – przypominamy
  2. Czarny scenariusz spełni się błyskawicznie. Eksperci nie mają złudzeń, że najbliższe miesiące będą najważniejsze
  3. Porażający rachunek od NFZ. Za pobyt w szpitalu zapłacimy więcej niż w 5-gwiazdkowym hotelu
  4. Szczeniaczek właśnie znalazł właściciela. Pomożesz wybrać imię dla maleńkiego pieska?
  5. Miłosny horoskop. Poznaj znaki zodiaku, które są sobie przeznaczone
  6. Szykuje się nowe 500 plus. Prezydent przedstawił, jak będzie wyglądać

Zobacz też: papilot.pl

 

 

Poprzedni artykułOgromny błąd podczas matury. Nauczyciele i uczniowie na kwarantannie, w komisji zasiadał zakażony egzaminator
Następny artykułDo sieci trafiły zdjęcia córki Michała Wiśniewskiego. Nastolatka w niczym nie przypomina dawnej siebie, podobna do mamy?
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.