Kobieta, która w poniedziałek opuściła swoje mieszkanie w Szczecinie, nie skontaktowała się od tego momentu z rodziną. Wszczęto więc poszukiwania na terenie całej Polski, bliscy informowali, że sytuacja jest poważna, 37-latka cierpiała bowiem na poważne schorzenie. Dziś odnaleziono jej ciało, znajdowało się niedaleko domu.

37-latka trzy miesiące temu została mamą, urodziła synka. Mimo pomocy najbliższych kobieta chorowała na depresję poporodową. Gdy okazało się, że zniknęła bez słowa, rodzina natychmiast zawiadomiła policję, wiadomo było, że sytuacja może być skrajnie niebezpieczna. Niestety, dziś znalezioną ją martwą.

37-letnia kobieta znaleziona martwa w Szczecinie

Jak podaje radioszczecin.pl, policja znalazła ciało 37-latki niedaleko jej miejsca zamieszkania. Informacje o śmierci kobiety potwierdził Paweł Pankau ze szczecińskiej policji, jednak jak podaje portal, zdaniem funkcjonariusza jest za wcześnie na udzielanie informacji na ten temat.

Na miejscu znajduje się policja i prokuratura, która bada sprawę, niestety nie są jeszcze znane mediom przyczyny śmierci 37-latki, która osierociła trzymiesięcznego synka.

  1. Anna Mucha wrzuciła intymne nagranie z Kubą Wojewódzkim. W końcu prawda się wydała
  2. Fakt ujawnił kulisy odejścia Szumowskiego. Dlaczego były Minister Zdrowia zrezygnował ze stanowiska?

Rodzina dziękuje za pomoc

Na profilu Śladem Zaginionych na Facebooku poinformowali o śmierci poszukiwanej, wyrazili ogromny żal i ból oraz podziękowali wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc podczas poszukiwań.

Olga, gdybyś wiedziała, ilu masz przyjaciół… Dziękuje wszystkim zaangażowanym za pomoc, za rozwieszanie plakatów, za udostępnianie, za poszukiwania w terenie, za wszystko, co zrobiliście dla Olgi – napisano. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP właśnie potwierdziło, niestety nie żyje. Ogromny żal, straciliśmy wielką postać
  2. We wsi nie spodobało się, że 7-letnia Ala powiedziała sąsiadce, co dzieje się w domu. Dziecko było niewyobrażalnie krzywdzone
  3. Nie żyje gwiazda disco-polo. Tragiczna śmierć podczas wieczoru kawalerskiego, najnowsze doniesienia prokuratury
  4. Pilne ostrzeżenie dla czterech województw 2 stopnia. Niebezpieczeństwo może dotknąć tysiące Polaków
  5. Nie zostawili suchej nitki na Barbarze Kurdej-Szatan i jej mężu. Jak oni wyglądali na ślubie gwiazdorskiej pary?
  6. Niesamowite, robią szynkę z arbuza. Jej wygląda zwala z nóg, ciężko odróżnić od prawdziwego mięsa

źródło: radioszczecin.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułViola Kołakowska komentuje dymisję Łukasza Szumowskiego. Celebrytka jest zachwycona jego decyzją
Następny artykułPowrót dzieci do szkół. Nowa rekomendacja, szkoły powinny się pilnie przygotować
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl