Kobieta, która pracowała jako stewardesa dla jednej z najpopularniejszych arabskich linii lotniczych, postanowiła podzielić się szokującą prawdą na temat związku z arabskim multimilionerem. Romans ten sprawił, że jej całe dotychczasowe życie legło w gruzach. Zabił moje dziecko, a mnie próbował doprowadzić do samobójstwa, wspomina Anna.

Od jakiegoś czasu w mediach coraz częściej słyszy się o młodych polkach, które postanawiają wyjechać do krajów arabskich i związać się z mieszkającymi tam mężczyznami. Dla wielu z nich związek z Arabem w szybkim czasie przestaje być bajką, a zderzenie z rzeczywistością może mieć niekiedy opłakane skutki. 

Kobieta przeszła przez prawdziwe piekło

W najnowszej książce Marcina Margielewskiego zatytułowanej Była arabską stewardesą czytelnicy poznają wstrząsającą historię polskiej stewardesy w Dubaju. Kobieta postanowiła podzielić się autorem całą prawdą, o której do tej pory nikt na głos nie mówił

Kobieta
Instagram.com @malinowa_mamba

Jej praca marzeń stała się dla niej koszmarem.

Anna zdecydowała się przerwać milczenie i przedstawić realia życia w islamskim świecie. Praca na pokładzie luksusowego samolotu miała być spełnieniem jej marzeń. Świetne pieniądze, ciągłe podróże i szarmanccy mężczyźni. Czy można chcieć czegoś więcej? Wszystko zmieniło się, kiedy poznała swojego arabskiego księcia z bajki, a ten… zamienił jej życie w piekło. 

Anna wpadła w pułapkę multimiolionera

Kobieta często zmagała się z arabskimi adoratorami. Pomimo tego, że zwykle odrzucała ich zaloty i niemoralne propozycje to w trakcie jednego z lotów poznała mężczyznę swych snów. Tym samym wdała się w romans, który dla niej mógł skończyć się prawdziwą tragedią. 

Anna była wielokrotnie odurzana i gwałcona przed swojego wybranka i jego przyjaciół. W szybkim czasie zaszła też w ciążę. Mężczyzna robił wszystko, aby ostatecznie doprowadzić ją do poronienia. Gdy metody te nie skutkowały postanowił podać jej Methotrexat, czyli lek podawany m.in. w trakcie leczenia białaczki. 

-Zabił moje dziecko, a mnie próbował doprowadzić do samobójstwa- wyznaje w książce kobieta.

A wszystko robił po to, aby mieć pewność, że nikt nigdy nie dowie się o skrywanych przez niego sekretach. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta
Unsplash.com @pablomerchanm

Związek o mały włos nie zakończył się tragedią. 

Kobieta
Unsplash.com @cihansoysakal

Mężczyzna zrujnował jej życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Ciąża nie powstrzymała jej przed usunięciem 4 żeber. Chciała mieć wąską talię
  3. Znaki zodiaku i ich przepowiednia na przyszłość. Gwiazdy wszystko zdradziły
  4. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  5. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan o słabych ocenach w TzG „To jest przykre, po prostu to jest przykre”
Następny artykułSchronisko to nie było miejsce dla niego. Piesek wyciągnął łapkę przez kraty do kobiety. Błagał o pomoc
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.