Kobieta pomimo silnego krwawienia, nie zdołała namówić specjalisty na wykonanie krótkiego badania. Miało być to normalne zjawisko, występujące przy antykoncepcji. Tymczasem na ratunek jest już za późno. 31-latce pozostało zaledwie 3 lata życia. Zastanawiasz się co ile wykonywać cytologię? Historia jest najlepszą odpowiedzią.

Kiedy wstrząsająca historia, która przytrafiła się kobiecie, obiegła sieć, internautki zawrzały. Oburzone jednoznacznie stwierdziły, że zbagatelizowanie sprawy przez lekarza jest karygodne i nigdy nie powinno mieć miejsca. Matka dwójki dzieci walczy o życie, a rokowania, które słyszy z ust kolejnych specjalistów, nie są najlepsze. Trzy lata, tyle pozostało jej, aby nacieszyć się bliskimi. Raj szyjki macicy rozwija się w zastraszającym tempie.

Kobieta dostała silnego krwawienia 

U 31-letniej mieszkanki Anglii zdiagnozowano nieuleczalnego raka szyjki macicy. Jak sama przyznaje w trakcie wizyty u lekarza, poinformowała specjalistę o krwawieniach, które dostrzega po współżyciu. Ten jednak zapewnił ją, że podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej to zupełnie naturalne zjawisko. W związku z tym odmówił wykonania cytologii, uznając ją za zbędną.

-Nie sądzę, że wymagałabym tak ciężkiego leczenia w postaci chemioterapii, które i tak nie zmienia faktu, że za kilka lat umrę – mówi zrozpaczona Maxine, czytamy na popularne.pl.

Rodzina kobiety nie jest gotowa na jej odejście. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, które widzą, jak z każdym dniem jej stan się pogarsza. Biopsja i badanie cytologiczne wykazały obecność 3-centymetrowego guza.

Jak wytłumaczyć dziecku chorobę?

Nie ulega wątpliwości, że do tej kwestii należy podejść niezwykle subtelnie. Dzieci to delikatne istoty, które łatwo zranić. Maxine powiedziała im, że w jej ciele rozwija się kwiat, który staje się coraz większy. Częste wizyty w szpitalu mają zapobiec jego rozrastaniu.

-Wiedzą, że jest ze mną źle, ale to wszystko, co im powiedziałam. Chcę je chronić na ile to możliwe – wspomina.

Jest załamana faktem, że wkrótce nigdy więcej nie zobaczy swoich pociech. Jej matka uważa, że to ona powinna znajdować się na jej miejscu. Maxine jest na to zdecydowanie za młoda i jeszcze całe życie stoi przed nią otworem. Teraz chce nagłośnić, że wykonywanie cytologii powinno być obowiązkowe znacznie częściej, niż tylko raz na kilka lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta
twitter.com

Kobieta jest mamą dwójki wspaniałych dzieci. 

Kobieta
twitter.com

Zmaga się z rakiem szyjki macicy. 

Kobieta
twitter.com

Biopsja i badanie cytologiczne  wykazały obecność 3- centymetrowego guza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Gwiazda The Voice of Poland jest poważnie chora. Dramatyczny apel ”Pomóżcie. Nie chcę przestać oddychać”
  3. Jak restauracje oszukują klientów? Oto 5 sposobów, ostatni jest niewybaczalny
  4. Kot urodził się z wodogłowiem, przez rok nikt go nie chciał. W końcu zrobił coś niewiarogodnego, wszystko się zmieniło
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułUgryzła kiełbasę i poczuła coś dziwnego. Kiedy zobaczyła, co jest w środku, prawie zwymiotowała
Następny artykułDwa uwielbiane seriale znikają z TVN. Widzowie bardzo się zdziwią
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.