Kobieta postanowiła wyrównać rachunki, zamiast po cichu wychować się z ceremonii. Jej plan na zemstę był opracowany do perfekcji. Jej narzeczony został zdruzgotany. 

Ślub powinien być najszczęśliwszym dniem całego życia. Możliwością na wyrażenie uczucia i przyrzeczenie wieczności swojej drugiej połówce. Niestety nie dla każdego jest on tak idealny. Czasami dzieje się tak niezależnie od starań państwa młodych. Innym razem, ktoś popełnia w swoim życiu błąd. Ta kobieta wiedziała, jak sobie z nim poradzić.

Przygotowanie do ślubu

Wieczór przed swoim wielkim dniem ta kobieta spędzała, świetnie się bawiąc wraz z druhnami w pokoju hotelowym. Świętowanie przerwała jej wiadomość z nieznanego numeru. Kiedy poszła sprawdzić, kto do niej napisał, doznała szoku. W wiadomości, poza krótkim „Nigdy bym za niego nie wychodziła”, znajdowały się zrzuty ekranu z rozmów jej narzeczonego z kochanką. Niektóre pochodziły sprzed kilku miesięcy, inne — kilku dni. Treść wielu wiadomości miała czystko seksualny wydźwięk.

Niedoszła panna młoda była w szoku. Właśnie dowiedziała się, że jej narzeczony ją zdradza, niecały dzień przed ślubem. Kobieta nie miała pojęcia, co powinna zrobić. Nie chciała odwoływać ślubu, na co namawiały ją druhny. 

Jak poradzić sobie ze zdradą?

W końcu wpadła na idealne rozwiązanie. Zgodnie z tradycją panująca w wielu krajach na zachodzie, w trakcie ślubu odczytuje się drugiej osobie list ze swego rodzaju wyznaniem miłości, jako element przysięgi małżeńskiej. Zdradzona kobieta uznała, że zamiast swojej przysięgi odczyta wiadomości narzeczonego, które wymieniał z kochanką. Uznała, że nic nie upokorzy go tak, jak wygłoszenie ich przed ołtarzem i jego rodzicami. 

Jak postanowiła, jak też zrobiła. Udając, że nic się nie stało, w białej sukni podeszła do ołtarza, gdzie opuściła wiązankę i zwróciła się do gości. Oznajmiła im, że jej narzeczony nie jest mężczyzną za jakiego go uważała. Kobieta zaczęła odczytywać gościom słowa, które jej narzeczony wysyłał do innej kobiety jak na przykład: „Twoje ciało jest niemożliwe idealne” albo „Gdyby moja narzeczona miała chociaż połowę twoich umiejętności…”.

Jej skompromitowany narzeczony ani słowem nie skomentował tego co usłyszał, tylko szybko opuścił kościół. Kobieta oznajmiła gościom jedynie, że wesele się nie odbędzie, a w zamian będą świętować wierność i podążanie za głosem serca. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

https://pixabay.com/pl/photos/kobieta-poprawiny-skład-ślub-4081760/
Fot. pixabay hitro4ka

To, co zaczęło się jako pełne radości świętowanie w gronie przyjaciółek, okazało się najgorszą nocą jej życia.

pixabay.com/pl/photos/dziewczyna-telefon-smartfon-uroda-4388310/
Fot. pixabay JerzyGorecki

Przeczytanie tych wiadomości było dla niej szokiem.

unsplash.com/photos/E8H76nY1v6Q
fot. unsplash Kelly Sikhema

Podążanie za głosem serca jest ważne, nawet jeśli czasami bolesne. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Powstało wino, które nie wywołuje bólu głowy i wprawia w dobry nastrój. Pokochacie je
  3. Jola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty
  4. Kobieta dla miłości poświęciła wszystko. Zapłaciła za to wysoką cenę
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego
Poprzedni artykułOświadczyny Bartłomieja Misiewicza. Były rzecznik MON weźmie ślub z piękną 26-latką
Następny artykułAlicja Bachleda-Curuś była partnerką Piotra Woźniaka-Staraka. Aktorka opublikowała wzruszające słowa po jego śmierci
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego