Kobieta, która od jakiegoś czasu nie ma mieszkania ani pracy została poddana pewnemu eksperymentowi przez grupę osób prowadzących kanał na platformie YouTube o nazwie K3TV. Do bezdomnej podszedł mężczyzna, który wręczył jej kopertę z pieniędzmi, w której były 283 dolary. Nie spodziewali się, że za otrzymaną gotówkę kupi ona lody oraz… adoptuje psa.

Takie historie są bardzo wzruszające, ponieważ tylko udowadniają, że nie wolno oceniać człowieka po okładce. Organizatorzy nie spodziewali się takiego przebiegu spraw, jednak z uwagi na bardzo pozytywne zaskoczenie, kobieta została obdarzona przez nich jeszcze delikatną sumą pieniędzy.

Bezdomna kobieta otrzymała kopertę z pieniędzmi

Youtuberzy z kanału K3TV przeprowadzają wiele eksperymentów społecznych, część z nich jest chwalebna i wielkoduszna, inne zaś wymagają dłuższego zastanowienia. Jednak omawiana sytuacja bez wątpienia zalicza się do tych pierwszych. Mężczyzna zauważył siedzącą na ulicy kobietę, do której postanowił podejść.

Po chwilowej konwersacji okazało się, że jest ona bezdomna. Nie ma domu, ani pracy, jednak ma na utrzymaniu synka, który stanowi dla niej wielką podporę duchową. Minęła chwila, kiedy Youtuber przystąpił do głównego zadania, na którym opierał się eksperyment.

Wyjął z kieszeni kopertę, która przepełniona była dolarami. Na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że jest tam bardzo duża kwota. W środku znajdowały się 283 dolary, które kobieta przyjęła z uśmiechem na twarzy i wielką wdzięcznością.

Po chwili mężczyzna odszedł i rozpoczęła się kolejna część eksperymentu polegająca na sprawdzeniu, w jaki sposób i na co kobieta postanowi przeznaczyć podarowane jej pieniądze. Efekt przerósł ich najśmielsze oczekiwania.

  1. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  2. W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobie
  3. Brudna kobieta ze zsuniętymi spodniami na szpitalnej podłodze w Zgierzu. ”Zdjęcie zostało wykonane na styku zmian personelu pielęgniarskiego”

Kobieta kupiła lody i psa

Na początku kobieta poszła do sklepu, jednak ukryta kamera zarejestrowała, że nie zdecydowała się na zakup żadnego ciucha, czy akcesoriów. Po chwili poszła dalej ulicą i usiadła w przydrożnej kawiarni, w której zamówiła lody. Już wtedy organizatorzy byli bardzo zaskoczeni.

Po zakończonej konsumpcji wstała i ruszyła w kierunku końca ulicy, gdzie nie znajdowały się żadne placówki handlowe. Było tam natomiast miejsce, którego tym bardziej nie spodziewali się organizatorzy przedsięwzięcia. Było nim schronisko dla zwierząt.

Po 45 minutach oczekiwania przed schroniskiem Youtuberzy zauważyli, że kobieta wychodzi z budynku, trzymając na rękach malutkiego białego pieska. Twórcy kanału K3TV nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Po chwili podeszli do kobiety i postanowili zadać kilka pytań.

– Hej, poszliśmy za tobą, ale nic nie zrozumieliśmy. Czy wydałaś pieniądze na szczeniaka? – zapytał męzczyzna.

Bezdomna kobieta odpowiedziała krótko.

– Tak jest.

W pewnym momencie konwersacji kobieta nie potrafiła odpowiedzieć, co ją do tego skłoniło. Organizatorzy wręczyli jej jeszcze trochę gotówki i z uśmiechem i wzruszeniem pożegnali bezdomną, życząc wszystkiego najlepszego.

Cóż za wielkoduszna i wspaniała kobieta!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Twórcy kanału na platformie YouTube K3TV przeprowadzili eksperyment społeczny, który polegał na wręczeniu bezdomnej osobie koperty z pieniędzmi.

Kobieta
fot. screen youtube.com@K3TV

Kobieta przyjęła pieniądze, jednak organizatorzy nie spodziewali się, na co je wyda.

Kobieta
fot. screen youtube.com@K3TV

Okazało się, że kobieta przygarnęła psa.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie pojawił się na stronach rządowych. Jest projekt Kwarantanny Narodowej
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Skrzynecka opowiedziała o walce z chorobą. Dotknęła nie tylko ją, ale i jej bliskich
  4. Mężczyzna przyszedł do szpitala z małą trumną. Powód rozbija serce na milion kawałków, ciężko powstrzymać łzy
  5. Ksiądz o strajkujących kobietach: „rozwrzeszczana tłuszcza, która wykrzykuje wulgaryzmy”. Porównał też pielęgniarki do diablic
  6. Kamera nagrała, co robi pies w pokoju małego dziecka. Rodzicom opadły szczęki
  7. Marcin Najman jednak nie kończy kariery. Dostał dwie propozycje już kilka minut po walce w Fame MMA

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułDowiedziała się, że mąż ją zdradza. Wysłała mu tylko jedno zdjęcie, zniszczyła wszystko o czym marzył
Następny artykułKrzysztof Krawczyk przekazał wstrząsającą wiadomość. Stracił jedną z najbliższych osób, ”żegnaj”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl