Kobieta pracująca jako kelnerka nie mogła uwierzyć w napiwek, który dostała. Była pewna, że goście knajpy się pomylili. Bez wahania wybiegła za nimi, aby wyjaśnić całe zajście. Jednak już po chwili sprawa się wyjaśniła.

Napiwek to nic innego jak wynagrodzenie za dobrze wykonaną usługę. Przyjęło się, że minimalna kwota, jaką powinniśmy zostawić obsłudze to 10 proc. wartości rachunku. Historia naszej dzisiejszej bohaterki dowodzi, że niektórzy goście mają o wiele większy gest, a kwoty potrafią wprawić w osłupienie. Kelnerka ta jest prawdziwą szczęściarą!

Kobieta pracowała w znanej restauracji

Samantha Meyer, bo tak nazywa się nasza bohaterka, od lat pracuje we włoskiej restauracji Mama Catena Vino e’Cucina w Ohio. Uwielbia swoją pracę, a dzięki profesjonalizmowi i właściwemu podejściu do klientów często udaje jej się dostać spore napiwki. Jednak ostatni przerósł jej najśmielsze oczekiwania.

Wszystko zaczęło się, gdy do restauracji weszła para w średnim wieku. Do tej pory nigdy wcześniej ich nie widziała, ale sprawiali wrażenie miłych i ciepłych ludzi. Zamówili oni wino i kilka przekąsek. Za swoje zamówienie powinni zapłacić dokładnie 92 dolary. Możecie wyobrazić sobie jej zdziwienie, kiedy w trakcie przyjmowania płatności dostała napiwek w wysokości 100 dolarów? Tacy klienci to prawdziwy skarb.

– Byłaś wspaniała, a to miejsce jest cudowne. Chcielibyśmy, żebyś miała miły wieczór – wyjaśniła swoją decyzję para.

  1. Niebezpieczny trend wśród zakochanych. Robią sobie krzywdę w imię miłości? Wstrząsające zdjęcia zalały internet
  2. Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedzi

Kelnerka wybiegła za gośćmi

Chwilę później para poprosiła o butelkę tego samego wina, tym razem na wynos. Koszt tego trunku to 30 dolarów. Kiedy kobieta spojrzała na płatność przeżyła kolejny szok. Okazało się, że tym razem dostała 970 dolarów napiwku. Widząc to niezwłocznie wybiegła za klientami.

Przepraszam, ale tym razem jednak popełnił pan błąd?– zapytała kelnerka.

Samantha nie uzyskała odpowiedzi. Mężczyzna posłał jej znaczący uśmiech, po czym razem z ukochaną oddalili się w stronę samochodu.

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

Kobieta
Screen z filmiku YouTube

Kobieta dostała imponujący napiwek.

Kobieta
Screen z filmiku YouTube

Samantha nie mogła w to wszystko uwierzyć. 

 

 
Poprzedni artykułTragedia na oczach uczniów podstawówki. Wstrząsająca śmierć podczas lekcji online
Następny artykułLidl łamie prawo? Dziwna sytuacja w sieci, kasjer może zadać niewygodne pytanie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.