Kobieta, która pewnego razu zamówiła napój, zauważyła, że jej słomka zmieniła kolor. Nie był to przypadek. Dobrze wiedziała, o co chodzi, dlatego natychmiast wezwała policję. 

Okazuje się, że zwykła słomka zagwarantowała kobiecie bezpieczeństwo. Nie przez przypadek wcześniej znajdowała się w jej torebce. Włożenie jej do drinka było świadomą decyzją i spowodowało, że wyszła z sytuacji bez szwanku.

Bezpieczna kobieta

Bezpieczna kobieta w dzisiejszych czasach chodzi na kursy samoobrony i wie jak zachować się w niebezpiecznej sytuacji. Tak to wygląda w teorii. Pamiętajmy, że wina nigdy nie leży po stronie ofiary i nieważne gdzie idziemy, nic nie powinno nam zagrażać. Czasami lepiej jednak dmuchać na zimne i wyposażyć się w kilka niezbędnych gadżetów. 

Środki odurzające i substancje psychotropowe są coraz częstszą przyczyną gwałtów i napaści na młode kobiety. Po odurzeniu przez napastnika kobieta traci świadomość, wrażliwość na ból i jest otępiała. Co możemy zrobić, by ochronić się przed takimi sytuacjami? Licealistki z Florydy wymyśliły genialny patent. 

  1. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki
  2. Ogromnie smutna wiadomość obiegła media. Śmierć była nagła, nikt nie mógł przewidzieć najgorszego, nie żyje Wojciech Potocki
  3. Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku

Magiczna słomka

Magiczna słomka, która po wykryciu środków odurzających w napoju, zmienia kolor? Mamy to. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Victoria Roca, Susana Capoello i Carolina Baigorri wymyśliły i stworzyły słomkę, która jest w stanie wykazać, czy w naszym napoju znajdują się środki odurzające i czy nasze życie właśnie nie jest zagrożone. Jest to niezwykle innowacyjny produkt. Słomka Smart Straw działa zarówno przy napojach wyskokowych jak i tych bezalkoholowych, a gdy wykryje niepożądaną substancję, alarmuje nas, barwiąc się na niebiesko.

Słomka wykrywa środki, które zwykle dodawane są do tabletek gwałtu, jak kwas gammahydromasłowy, po którym traci się świadomość od 3 do 6 godzin, działający odurzająco i nasennie rohypnol oraz ketaminę. 

Wynalazek młodych, niezwykle zdolnych dziewczyn został zgłoszony do urzędu patentowego. Miejmy nadzieję, że Smart Straw będą wkrótce dostępne w wielu miejscach na świecie. W ich posiadaniu powinna być każda kobieta. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
@Smart Straws, Facebook

Smart straw wykrywa w naszych napojach obecność środków odurzających. 

kobieta
@Smart Straws, Facebook

W dzisiejszych czasach trzeba być niezwykle ostrożnym. 

kobieta
@Smart Straws, Facebook

Na genialny pomysł wpadły trzy licealistki z Florydy. Wszystko po to, by kobieta mogła się czuć bezpiecznie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Babciny sposób na przeziębienie. Pomaga też oczyścić naczynia krwionośne
  2. Policja wezwana do opuszczonego hotelu w Zakopanem. Widziano podejrzane błyski
  3. Żona Borysa Szyca szczerze o swojej chorobie. Ze względu na ciążę rzadko porusza temat
  4. 13-letni chłopiec odebrał sobie życie. Postrzelił się w głowę, zostawił list
  5. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

źródło: webniusy.com

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.