Kobieta w rozkloszowanej sukience, rybaczkach czy może niebieskiej spódnicy? Która z pań jest wybranką serca mężczyzny z ilustracji? Jak się okazuje powyższy obrazek to zagadka, na którą odpowiedź znają najinteligentniejsze osoby. Aby ją rozwiązać, trzeba wykazać się ponadprzeciętną spostrzegawczością lub niebywałą intuicją.

Mowa ciała i nasze gesty potrafią wiele zdradzić, a potwierdza to, chociażby obrazek, na którym widzimy mężczyznę i trzy kobiety. Jak się okazuje, jedną z nich łączy go coś więcej, co możemy dostrzec, zwracając uwagę na kilka, drobnych szczegółów. Która kobieta z obrazka spodoba mu się najbardziej? 

Która kobieta podoba się mężczyźnie z obrazka?

Mężczyźnie z obrazka podoba się tylko jedna z trzech kobiet. Która? Zalotnie odgarniająca włosy brunetka na obcasach, roześmiana szatynka czy może zalotnie zerkająca kobieta numer trzy? Tylko osoby o ponadprzeciętnej intuicji lub eksperci od mowy ciała znają odpowiedź na to pytanie. Jesteś jedną z nich?

Jak się okazuje, by znaleźć poprawną odpowiedź na ten zagadkowy obrazek, trzeba się trochę nagłowić. Szczegóły, które mają nam w tym pomóc, są doskonale ukryte. Spójrz jeszcze raz na obrazek i sprawdź, co podpowiada ci twoja intuicja. Odpowiedź znajduje się poniżej. 

  1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji
  2. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  3. Turystki nie wytrzymały, gdy zobaczyły bryczkę z końmi na szlaku. Ich reakcja była natychmiastowa, wszystko się nagrało

Test na intuicję

Jedną z kobiet mężczyzna jest o wiele bardziej zainteresowany. Którą? Jak się okazuje, wybranką jego serca jest kobieta numer… 3! Odpowiedziałaś poprawnie? Jeżeli tak, twoje intuicja cię nie zawodzi i wyróżniasz się ponadprzeciętną spostrzegawczością i inteligencję.

O tym, która z kobiet jest wybranką mężczyzny z obrazka, świadczy jego postawa. Zwróć uwagę na jego ustawienie stóp i sylwetki, które kieruje w stronę postaci numer 3.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kobieta
Fot. brainum.ru

Która kobieta podoba się mężczyźnie na obrazku? Zwróć uwagę na jego postawę. Stopy i ciało wyraźnie są skierowane w stronę postaci numer trzy. To ona jest jego wybranką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
  2. Życie turystów w Ustce zagrożone. Przeraźliwa sytuacja nie mieści się w głowie. Nieludzkie zachowanie
  3. Trafił przed sąd przez puszczenie bąka. Skandaliczny proces na południu Polski
  4. Mateusz Morawiecki zapowiada kary i nieprzyjemne konsekwencje. Wszystko przez jeden incydent, jest oficjalne oświadczenie
  5. Niewiarygodne, Kinga Duda złożyła obietnice swojej mamie. Tygodnik ujawnił szczegóły
  6. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

źródło: kobieta.onet.pl

 

Poprzedni artykułZenek Martyniuk jest ciężko chory? Jego słowa nie pozostawiają złudzeń, wszystko jasne
Następny artykułWyciekło nagranie z polskiej restauracji. Kamera zarejestrowała rzecz, która nigdy nie powinna mieć miejsca
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.