Kobieta pomimo wymiarów, które odbiegają od przyjętych przez społeczeństwo kanonów piękna sprawia, że mężczyźni zupełnie tracą dla niej głowę i nie potrafią wyjść z zachwytu. Z dumą przyznaje, że nadwagę i wysoki wzrost traktuje za swoje największe atuty. Miliony mężczyzn na całym świecie nie bez przyczyny uważa ją za ideał.

Do tej pory największym zainteresowaniem w sieci cieszyły się modelki, które w mediach społecznościowych prezentowały swoje filigranowe i wysportowane sylwetki. Jednak popularność 26-latki, którą chcemy wam dziś zaprezentować nie ma z tym nic wspólnego. Kobieta chętnie prezentuje swoje okrągłe kształty, a mężczyźni ją uwielbiają.

Kobieta uznawana jest za ideał 

Wszystko za sprawą swojej sylwetki i kształtów, które sprawiają, że mężczyźni dosłownie rozpływają się na jej widok. Hunter McGrady jest znaną i uwielbianą modelka plus size. Swoją popularność zawdzięcza pojawieniu się na okładce Sports Illustrated. Od tego momentu nie znika z pierwszych stron gazet, a na jej Instagramie systematycznie przybywa wiernych i oddanych obserwatorów (nie tylko płci przeciwnej).

Kobieta
Instagram.com @huntermcgrady

Kobieta waży 108 kg przy wzroście 180 cm.

Wspomnijmy jeszcze, że Amerykanka przy wzroście 180 cm waży 108 kg. Jednak w jej przypadku nadmiar kilogramów uznawany jest za ogromną zaletę. Faceci pokochali jej kształty, których współcześnie na próżno szukać wśród najpopularniejszych modelek czy influencerek.

Jakie kobiece kształty kręcą facetów?

Patrząc na powodzenie, jakim cieszy się Hunter, śmiało stwierdzić można, że wymiary 90-60-90 to przeżytek. Mężczyźni na Instagramie nie szczędzą jej komplementów i salw zachwytu nad jej wyglądem.

– Jak powinna wyglądać idealna kobieta? Dokładnie tak jak na zdjęciu powyżej – napisała kobieta.

– Dzień bez obserwowania Pani profilu to… dzień stracony! Jestem oczarowany- napisał kolejny mężczyzna.

– Jesteś chodzącym dowodem na to, że nie tylko wychudzone kobiety mogą podobać się facetom. Przywracasz wiarę w ludzi, dziękujemy – spuentowała obserwatorka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta
Instagram.com @huntermcgrady

Dla wielu mężczyzn jest ideałem. 

Kobieta
Instagram.com @huntermcgrady

Jednak ona znalazła już miłość życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły
  3. 13-letnia dziewczynka została skrzywdzona przez mężczyznę. Po powrocie ze szpitala czekał na nią list
  4. Gwiazda TVN zrezygnowała z opieki nad córeczką? „Możecie mnie osądzać”
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju
Poprzedni artykuł51-letnia piosenkarka pochwaliła się zdjęciem swoich bliźniaków. Chłopcy 9 lat temu przyszli na świat dzięki in vitro
Następny artykułMiała bardzo bolesne miesiączki. Gdy trafiła do szpitala poznała prawdę, to ją przerosło
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.