Kobieta od 13 lat jest w ciąży. Niemalże nieprzerwanie rodzi dzieci i jeszcze nie ma dość. Zdjęcia, które pokazała w mediach społecznościowych, zaskoczyły wielu internautów. Pod fotografiami jej obserwatorzy obrali dwie strony. Jedni uważają, że to już przesada, inni wspierają ją w podjętych decyzjach. Aż ciężko sobie wyobrazić zmęczenie tej 35-latki.

Ta kobieta ewidentnie uwielbia być w ciąży, w przeciwnym wypadku zapewne nie zdecydowałaby się na tyle porodów z rzędu. To niesłychane, że od 13 lat nieprzerwanie rodzi dzieci. Pochodząca z Finlandii influencerka podzieliła się swoją historią w sieci.

Kobieta od 13 lat jest w ciąży

Satu Nordling Gonzales to kobieta, która pochodzi z Finlandii. Ona i jej mąż w ciągu ostatnich 13 lat spłodzili aż dziewięcioro dzieci, a w tym trzech synów i aż sześć córek. Blogerka i influencerka nie stroni od publikowania zdjęć swojej rodziny w mediach społecznościowych.

Na Instagramie śledzi ją blisko 250 tysięcy osób. Internauci są pod wrażeniem licznej rodziny i tego, jak kobieta radzi sobie z wychowywaniem dzieci.

Okazuje się, że kobieta wcale nie ma dosyć i choć jej dzieci nie są jeszcze dorosłe, wcale nie wygląda na zmęczoną tak jak inne mamy, które dla przykładu mają jedno lub dwójkę dzieci. Dla wielu to niesłychane, że blogerka ma tyle energii!

Jakiś czas temu poinformowała, że jej rodzina znowu się powiększy. Dziesiąte dziecko tych niezwykłych rodziców przyjdzie na świat już niebawem!

  1. Wszystkie polskie rodziny czekały na informacje o feriach. Wicepremier przekazał dobrą wiadomość
  2. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje wybitna Polka, „była ikoną”
  3. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odepchnął od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala płakała

Mąż 35-latki ją wspiera

Mąż Satu, który jest Urugwajczykiem, jest dla niej prawdziwym wsparciem, o czym kobieta zawsze pisze na swoim blogu My Baby Dolls. To właśnie dzięki temu, że Andreas zawsze jej pomaga, 35-latka może rozwijać swoją pasję, jaką jest blogowanie.

Najwidoczniej jest w tym dobra, bo ciągle przybywa internautów, którzy chcą obserwować życie rodziny. Niektóre kobiety są bowiem stworzone do tego, żeby jednocześnie być mamą i kobietą sukcesu, a jest to nie lada wyzwanie!

Aktualnie rodzice przygotowują wyprawkę dla malucha, który wkrótce ma się urodzić. Na szczęście doskonale już wiedzą, czego potrzebuje noworodek, a część niezbędnych rzeczy bez wątpienia została po starszym rodzeństwie.

Jak zdradziła Satu, bobas przyjdzie na świat już w najbliższych dniach. Życzymy zatem szczęśliwego rozwiązania!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Fot. instagram.com/MYBABYDOLLS/

Kobieta od 13 lat jest w ciąży.

kobieta
Fot. instagram.com/MYBABYDOLLS/

Ona i jej mąż mają już dziewięcioro dzieci.

kobieta
Fot. instagram.com/MYBABYDOLLS/

Musi uwielbiać ten stan. Niedługo urodzi dziesiąte dziecko.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Paulina z Warszawy pokazała sąsiadom swoją wagę. Nie mogli uwierzyć, że tyle przytyła podczas pandemii
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Rozpuść w wodzie proszek do pieczenia i nałóż na włosy. Efektów nawet się nie spodziewasz, pozbędziesz się uciążliwego kłopotu
  4. Krzysztof Krawczyk przekazał wstrząsającą wiadomość. Stracił jedną z najbliższych osób, ”żegnaj”
  5. Znaki zodiaku, które najczęściej kłamią. Im lepiej nie wierzyć na słowo
  6. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  7. Dlaczego zmarł Diego Maradona? Media podały powód, historia jest bardzo smutna

Źródło: webniusy.com

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.