Kobieta od 13 lat jest w ciąży. Niemalże nieprzerwanie rodzi dzieci i jeszcze nie ma dość. Zdjęcia, które pokazała w mediach społecznościowych zaskoczyły wielu internautów. Pod fotografiami jej obserwatorzy obrali dwie strony. Jedni uważają, że to już przesada, inni wspierają ją w podjętych decyzjach. Aż ciężko sobie wyobrazić zmęczenie tej 35-latki. 

Ta kobieta ewidentnie uwielbia być w ciąży, w przeciwnym wypadku zapewne nie zdecydowałaby się na tyle porodów z rzędu. To niesłychane, że od 13 lat nieprzerwanie rodzi dzieci. Pochodząca z Finlandii influencerka podzieliła się swoją historią w sieci. 

Kobieta od 13 lat jest w ciąży

Satu Nordling Gonzales to kobieta, która pochodzi z Finlandii. Ona i jej mąż w ciągu ostatnich 13 lat spłodzili aż dziewięcioro dzieci, a w tym trzech synów i aż sześć córek. Blogerka i influencerka nie stroni od publikowania zdjęć swojej rodziny w mediach społecznościowych. 

Okazuje się, że kobieta wcale nie ma dosyć i choć jej dzieci nie są jeszcze dorosłe, wcale nie wygląda na zmęczoną tak jak inne mamy, które dla przykładu mają jedno lub dwójkę dzieci. Dla wielu to niesłychane, że blogerka ma tyle energii!

  1. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się jej tak szybko, gratulacje
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Zakażona woda, może zawierać substancje toksyczne

Mąż 35-latki ją wspiera

Mąż Satu, który jest Urugwajczykiem, jest dla niej prawdziwym wsparciem, o czym kobieta zawsze pisze na swoim blogu My Baby Dolls. To właśnie dzięki temu, że Andreas zawsze jej pomaga, 35-latka może rozwijać swoją pasję, jaką jest blogowanie.

Najwidoczniej jest w tym dobra, bo na samym Instagramie obserwuje ją ponad 100 tysięcy ludzi. Niektóre kobiety są bowiem stworzone do tego, żeby jednocześnie być mamą i kobietą sukcesu, a jest to nie lada wyzwanie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Fot. instagram.com/MYBABYDOLLS/

Kobieta od 13 lat jest w ciąży. 

kobieta
Fot. instagram.com/MYBABYDOLLS/

Ona i jej mąż mają już dziewięcioro dzieci. 

kobieta
Fot. instagram.com/MYBABYDOLLS/

Musi uwielbiać ten stan. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na pewno przyjrzałeś się swojej karcie wyborczej? Już teraz wiemy, że w jednym mieście część głosów była nieważna
  2. Plaga Bałtyku w Gdyni i Sopocie. Jest decyzja, przykra wiadomość
  3. Agnieszka Pilaszewska czy Katarzyna Żak? Którą Alinę z ”Miodowych lat” woleliście oglądać?
  4. Wielka Brytania: rząd grozi powrotem lockdownu. Tysiące osób na plaży, niebezpieczne incydenty i interwencja policji
  5. Jest decyzja sądu w sprawie kierowcy autobusu. Przyznał, dlaczego był pod wpływem, powód jest wstrząsający
  6. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka

Źródło: webniusy.com

 

Poprzedni artykułZostawili dziecko w żłobku i pojechali do domu. Nie mieli pojęcia, że widzą je po raz ostatni
Następny artykułNajpiękniejszy dzień z życia zamienił się w istny koszmar. Panna młoda i goście zamarli w jednej sekundzie, nikt nie przewidział zachowania męża
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.