Kobieta z Rybnika z zimną krwią wyrzuciła swojego 11-miesięcznego synka przez okno mieszkania. Do tragicznych zdarzeń doszło w niedzielę 24 maja. Syn przeżył jednak upadek z pierwszego piętra i w stanie stabilnym trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Jak podaje Fakt, biegli mają ocenić stan psychiczny kobiety i stwierdzić czy jest zdolna do odpowiadania za swoje czyny.

Kobieta 12 marca po raz pierwszy próbowała popełnić samobójstwo. Położyła się na torach kolejowych i czekała aż nadjedzie pociąg, na całe szczęście maszynista zdążył się zatrzymać. Kto zgodził się na ponowne pozostawienie dziecka z matką?

Kobieta próbowała zabić synka

Po pierwszej nieudanej próbie samobójczej prokurator planował przesłuchać matkę dziecka. Zanim zdążył to zrobić, 34-letnia kobieta wykorzystała chwilę nieuwagi męża i wyrzuciła malucha przez okno z pierwszego piętra budynku.

Gdy ojciec dziecka zorientował się, co właśnie się wydarzyło, natychmiast wezwał policję i pogotowie. Chłopiec, który trafił do szpitala w Katowicach, ma złamaną kość udową i przechodzi dalszą diagnostykę. O tym, że jego stan jest stabilny, poinformowała prokurator Karina Spruś z prokuratury okręgowej w Gliwicach.

  1. „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Adam nie wytrzymał. Wydał mocne oświadczenie, miał już dość kłamstw
  2. Właśnie napłynęła wiadomość o Elżbiecie Jaworowicz. Kultowa prezenterka potwierdziła doniesienia
  3. Widzowie Polsatu go uwielbiali. Niestety, przez chorobę musiał zakończyć karierę

Trwa postępowanie w sprawie

Jak informuje Fakt, w trakcie przesłuchania Agnieszka G. przyznała, że chciała popełnić samobójstwo oraz że nie pamięta nic z sytuacji, która wydarzyła się tej feralnej niedzieli.

Aktualnie kobieta jest poddana obserwacji psychiatrycznej. Jeśli biegli uznają ją za poczytalną, grozi jej nawet kara dożywocia. To niebywałe, że takie sytuacje cały czas mają miejsce, a ofiarą często jest małe i bezbronne dziecko.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. policja.pl

Kobieta wyrzuciła 11-miesięczne niemowlę przez okno.

kobieta
Fot. pixabay.com/cocoparisienne

Chłopczyk przeżył upadek.

kobieta
Fot. KPP Czarnków

34-letnia matka dziecka jest pod obserwacją psychiatry.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  2. Gigantyczna ofiara epidemii. Zaskakująca i bardzo przykra wiadomość obiegła światowe media
  3. Polacy na potęgę wykupują ze sklepów jeden sprzęt. Lepiej się pospieszyć, magazyny już prawie puste
  4. Lidl swoją nową ofertą przebił wszystkich. Już od soboty w sklepach prawdziwy hit
  5. Agnieszka Gozdyra w wulgarnych słowach obraziła inne kobiety. Porównała je do zwierząt
  6. Majątek nowej prezes Sądu Najwyższego zwala z nóg. Ujawniamy

Źródło: Fakt.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.