Kobieta ogłosiła swojemu partnerowi, że spodziewa się z nim dziecka. Po jakimś czasie ogłosiła, że urodzi mu nie jedno, a pięcioro dzieci. Mężczyzna był podekscytowany faktem, że zostanie ojcem. Gdy udali się jednak na kontrolę do lekarza, na jaw wyszła szokująca prawda. Mężczyzna bezzwłocznie zapowiedział, że ich związek dobiegł końca.

Ciąża kobiety jest dla wielu mężczyzn niesamowitą wiadomością. Tak zareagował jeden z nich, kiedy otrzymał informację, że wkrótce zostanie ojcem. Jednak, gdy okazało się, że na świat nie przyjdzie jedno, a pięcioro dzieci, jego ekscytacja jeszcze bardziej poszybowała w górę. Niestety niedługo później niesamowicie się zawiódł i zostawił swoją kobietę.

Rodzice spodziewali się pięcioraczków

W dzisiejszych czasach coraz więcej par poznaje się ze sobą przez internet. Jak donosi portal lolmania.pl pochodzący z Kanady Paul Servat właśnie w ten sposób poznał swoją ukochaną Barbarę Bienvenue. Ich związek zakwitł bardzo szybko, a uczucie, jakim się darzyli, było niesamowite. Po dwóch miesiącach od pierwszego spotkania Barbara poinformowała ukochanego, że spodziewa się z nim dziecka.

Wiadomość była dla mężczyzny bardzo szokująca, ponieważ ich związek dopiero zaczął się rozwijać. Jego ekscytacja wzrosła z czasem, kiedy kobieta powiedziała, że urodzi mu bliźnięta. Na tym nie koniec, ponieważ kilka dni później zmieniła zdanie, twierdząc, że będą to trojaczki, następnie czworaczki, kończąc na pięcioraczkach.

  1. Pilne ostrzeżenie. GIS alarmuje Polaków, wydano zakaz zbliżania się do jednego miejsca, nastąpiła wielka awaria
  2. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje ratownik medyczny

Kobieta oszukała swojego partnera

Kiedy nadszedł odpowiedni moment, aby wybrać się do lekarza, mężczyzna postanowił przekonać kobietę do wizyty. Portal lolmania.pl podaje, że odbyła się ona w szpitalu Sainte-Justine w Montrealu. Po wykonanych badaniach lekarze odkryli coś, co zamurowało mężczyznę. Okazało się, że kobieta kłamała i w ciążę nigdy nie zaszła.

Dodatkowo lekarze przekazali Paulowi, że kartoteka pacjentki nie istnieje. Kobieta bez przerwy stwarzała pozory przed partnerem, że jeździ na kontrolę ciąży do szpitala. Okłamywała Paula od wielu miesięcy, a liczbę dzieci przekłamała aż czterokrotnie. Mężczyzna postanowił rozstać się z kobietą oraz wypowiedział się o zaistniałej sytuacji:

– Pozwoliła mi wybrać imiona dzieci. Moi rodzice byli tak niesamowicie szczęśliwi, że zostaną dziadkami. Całe moje życie w ciągu sekundy straciło jakikolwiek sens – powiedział Paul.

Kobieta prawdopodobnie nie znajdowała się nawet w stanie ciąży urojonej. Po czasie została skierowana na badania psychiatryczne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
fot. facebook.com/joseph.moore.

Kobieta ogłosiła partnerowi, że jest w ciąży.

kobieta
fot. facebook.com/joseph.moore

Po czasie przekazała mu informację, że będzie miała pięcioraczki. Potem okazało się, że nigdy w ciąży nie była. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krzysztof Bosak potwierdził radosną nowinę. Szczerze gratulujemy
  2. Wygralibyście pół miliona złotych? Podchwytliwe pytanie w „Milionerach”, na które niewiele osób potrafiłoby odpowiedzieć
  3. Koszmar w szpitalu. Bezsilny pacjent próbował wyjść na czworaka korytarzem, ludzie dookoła tylko patrzyli
  4. Anna Lewandowska zmiażdżona przez znaną aktywistkę. Ostra wiązanka wbija w ziemię
  5. Skóra w popularnym mleku? Mężczyzna nie mógł uwierzyć: „Tkanka mięsopodobna”. Producent odpowiedział
  6. Spróbujesz raz i poprosisz o dokładkę. Pyszna surówka z buraka i selera

Źródło: lolmania.pl

Poprzedni artykułDramatyczna sytuacja w Polsce. Nagle zarządzono spotkanie sztabu kryzysowego
Następny artykułTrwa walka z ogniem, na miejscu kilkadziesiąt zastępów straży. Koszmar w polskim mieście
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl