Kobieta nie potrzebuje mężczyzny, by czuć się dobrze. Mimo że faceci nie są niezbędni, to warto mieć ich blisko siebie. Mamy dla was 5 typów mężczyzn, których warto zaprosić do swojego życia.

W życiu spotkacie się z różnymi typami facetów — jedni przyniosą ze sobą dużo śmiechu i zmysłowych uniesień, inni — dużo łez i bólu serca. Mamy dla was krótki przewodnik po najczęstszych typach facetów, których warto mieć „przy sobie”.

Jakich mężczyzn woli kobieta?

Poniżej mamy dla was listę 5 typów mężczyzn, z którymi życie kobiety będzie lepsze i ciekawsze.

KUMPEL. Kobieta potrzebuje w swoim życiu przyjaciela. Kogoś, z kim mogłaby porozmawiać i komu mogłaby się zwierzyć. Facet-przyjaciel to zupełnie inna galaktyka niż kobieta-przyjaciółka. Jeśli masz mężczyznę za przyjaciela, na pewno nie zafunduje ci dramy. Zawsze możesz na niego liczyć — nieważne czy chodzi o pojechanie do Ikei, wniesienie ciężkiej szafy na drugie piętro czy bezpieczne odwiezienie cię do domu po suto zakrapianej imprezie. Nie ma między wami napięcia ani ukrytych podtekstów seksualnych, po prostu lubicie się i chcecie spędzać ze sobą czas jako przyjaciele. To nieprawda, że kobieta i mężczyzna nie mogą się przyjaźnić, a wy jesteście tego dowodem.

WORK-HUSBAND. Nadajecie na tych samych falach. W pracy jesteście nierozłączni i rozumiecie się niemal bez słów. Ciągle ktoś was pyta, czy jesteście parą, a wy wybuchacie śmiechem. Żartobliwie osoby w pracy nazywają was małżeństwem. Chodzicie razem na papierosa, razem jecie lunch. Na zebraniach szturchacie się pod stołem, kiedy szef powie coś dziwnego lub śmiesznego. Umilacie sobie czas w pracy i w duszy dziękujecie losowi, że macie siebie nawzajem. Ludzie nie rozumieją waszych żartów i często patrzą na was jak na szaleńców. Najważniejsze, że wy się dogadujecie, pomagacie sobie jak tylko możecie i dobrze się przy tym bawicie.

ZŁOTA RĄCZKA. Kobieta nie zawsze jest w stanie zreperować kran, czy złożyć bardzo skomplikowaną szafkę z Ikei. Z pomocą przychodzi jej mężczyzna, który jest w stanie naprawić i zbudować dosłownie wszystko. Zawsze gotowy do pomocy — o każdej godzinie, o każdej porze. Czasem chciałabyś, by był w twoim typie, wtedy nie musiałabyś się martwić o nic — ten facet jest bardzo zaradny i przychyliłby ci nieba, gdybyś tylko o to poprosiła. Niestety, sama wiesz, że nic z tego nie będzie. Ale jako kumpel-złota rączka sprawia się idealnie. No i uwielbia twoje koślawe ciastka z cynamonem, które pieczesz specjalnie dla niego w ramach zapłaty — bo jak sam mówi od damy pieniędzy nie przyjmie. Trzymaj go blisko!

Co kobieta lubi w facetach?

PAN ŻĄDZA. Niektóre kobiety pragną dzikiego i namiętnego romansu. Mają dość bycia grzecznymi i ułożonymi dziewczynkami 24 godziny na dobę. Chcą dominować w łóżku i być zdominowane — czują pożądanie i nie mają ochoty tego ukrywać ani sobie odmawiać seksualnych uniesień. Typ mężczyzny, o którym mówimy chętnie odpowiada na kobiecą żądzę. Seks z nim jest nieziemski, bez żadnych zobowiązań. Po prostu uwielbiacie się kochać i możecie to robić bez wstydu czy niepotrzebnych obietnic. Jesteście wy i obecna chwila. I tyle wam wystarczy. Jeśli chcecie, możecie zrobić z tą relacją co tylko chcecie. Musicie być przygotowane na to, że facet, który liczy tylko na seks, raczej nie planuje romantycznych oświadczyn.

PEŁNOETATOWY TATA. Kiedy kobieta zostaje mamą, facet nie zawsze potrafi odnaleźć się w nowej sytuacji, nie ma zielonego pojęcia o wychowywaniu dzieci. W dzisiejszych czasach coraz więcej jest pełnoetatowych ojców, którzy zamienili karierę na opiekę nad dzieckiem. Ten typ faceta rozumie jak się czujesz, kiedy nie zaznałaś snu od tygodnia, zna wszystkie kołysanki, wie jak zawiązać chustę do noszenia dziecka i po wielu próbach potrafi cię tego nauczyć. Istny skarb!

Byłoby łatwiej, gdyby te wszystkie typy mężczyzn mogły zmieścić się w jednej osobie, ale z drugiej strony — czy nie byłoby to nudne? Gdyby nasi partnerzy byli dla nas wszystkim, nie potrzebowalibyśmy już nikogo, a życie szybko straciłoby smak. Życie jest ciekawsze i bardziej kolorowe, kiedy poznajemy różne typy ludzi.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kobieta
Fot.unsplash.com @carlyrae

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cała prawda o małżeństwie? Te rysunki są genialne!
  2. Justin Bieber i Hailey WZIĘLI ŚLUB. Informację potwierdził Alec Baldwin
  3. Wizyta u wróżki. O co najczęściej pytamy?

źródło: aleteia.com, cosmopolitan.pl

Poprzedni artykułCała prawda o małżeństwie? Te rysunki są genialne!
Następny artykułTATT dotknęło aż 11 milionów Polaków. Wypala nas od środka
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.