Kobieta postanowiła nagrać swój brawurowy skok do basenu. Wszystko układało się idealnie, do momentu, kiedy pies kobiety nie usłyszał, że jego właścicielka znajduje się w wodzie! Reakcja dzielnego psiaka jest naprawdę przeurocza. Dowiedz się jak zareagował na całe zdarzenie słodki czwonoróg!

Pewnego wieczoru Meg spędzając wieczór na basenie, który jest własnością jej rodziny wpadła na genialny pomysł. Kobieta, korzystając z faktu, że jest świetną pływaczką, a odważne triki na trampolinie nie są jej obce, postanowiła nagrać skok do wody i wrzucić go do sieci. Wyczyn ten zrobiłby piorunujące wrażenie, gdyby nie reakcja jej psiaka, który stał się prawdziwą gwiazdą nagrania! Koniecznie sprawdź co tak naprawdę się wydarzyło!

Kobieta jest prawdziwą szczęściarą

Meg jest szczęśliwą posiadaczką przeuroczego psiaka o wdzięcznym imieniu Denali. Suczka jest z natury bardzo grzecznym i spokojnym zwierzakiem. A także, jak się okazało również bardzo oddanym swojej właścicielce!

Meg postanowiła opublikować na swoim Twitterze skok do basenu. Wspomnijmy, że kobieta uwielbia spędzać długie godziny w wodzie, a sporty ekstremalne zdecydowanie nie są jej obce. Zrobienie salta w przód na trampolinie to dla kobiety tzw. bułka z masłem

Wszystko szło zgodnie z planem do momentu, dopóki pies kobiety nie usłyszał, że jego właścicielka znalazła się w wodzie…

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pies zachował się jak prawdziwy bohater

Na filmiku, który kręcony był przez siostrę Meg zobaczyć możemy reakcję zwierzaka, która bawi do łez! Nic dziwnego, że psiak stał się prawdziwym hitem Internetu i podbił serca milionów osób.

Denali tak jak wiele innych psów kocha pływać. Aby nie przeszkadzała w nakręceniu wideo, kobieta zamknęła ją na chwilę w mieszkaniu. 

Drzwi nie powstrzymały jednak suczki. Kiedy psinka usłyszała plusk wody i krzyk swojej właścicielki wywnioskowała najprawdopodobniej, iż Meg grozi niebezpieczeństwo!

Bohaterka w mgnieniu oka zjawiła się na miejscu, nie zważając nawet na fakt, iż drzwi były zamknięte…

Nagranie podbiło internet

Zwierzak w obawie o życie swojej ukochanej właścicielki heroicznie wybił szybę w drzwiach i natychmiast wskoczył do wody, aby ratować Meg!

Pomimo tego, że  drzwi wymagały całkowitej naprawy to nikt nie miał siły, ani ochoty złościć się na suczkę! Jej reakcja całkowicie rozbroiła kobiety.

– Wiem, że zawsze zrobi wszystko, aby być blisko mnie! A teraz naprawdę to udowodniła — pisze na swoim Twitterze właścicielka czworonoga.

Nam nie pozostaje nic, jak tylko pozazdrościć Meg cudownego i odważnego psiaka. Nie po raz pierwszy okazuje się, że psy dla swoich właścicieli są w stanie zrobić wszystko!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Kobieta
Twitter.com @megara_o

Kobietę i jej zwierzaka łączy cudowna więź! Nic dziwnego, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji.

Kobieta
Twitter.com @megara_o

Tak właśnie wygląda bohaterka filmiku — Denali! To przeurocza i słodka psinka.


 

 

 

Zobaczcie tylko — gwarantujemy, że się uśmiejecie!

  1. Pies miał sklejone łapki i związany pysk. Został skazany na pewną śmierć
  2. Wakacje w górach zamieniły się dla psa w koszmar. Właściciele zostawili go samego w Tatrach
  3. Bezdomny, straszy pan daje spragnionemu psu wodę. Filmik wzrusza do łez
  4. Kocia mama „pomaga” swojemu dziecku wejść do pudełka. Wideo obejrzało już 15 mln osób!
  5. Kobieta zobaczyła, że kierowca wyrzuca coś z samochodu. Myślała, że to śmieci, prawda była jednak dużo gorsza

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.