Kobieta weszła do kurnika. Nagle spostrzegła, że do jednej z jej kur przytula się wąż. Ten widok ją zaszokował, a prawda okazała się jeszcze bardziej zdumiewająca!

Sara Allison odwiedzała swoich rodziców w Teksasie. Kobieta bardzo lubi zwierzęta w gospodarstwie, poszła więc przywitać się z kurami. Gdy weszła do kurnika, zobaczyła, że do jednej z kur przytula się wąż. Poznajcie szczegóły tej niesamowitej historii!

Kobieta i szok w kurniku

Kiedy Sara Allison weszła do kurnika i przyłapała jedną z kur na romansie z typem spod ciemnej gwiazdy, była bardzo zaskoczona. Choć może się to wydawać niesamowite, zwierzęta były wyjątkowo spokojne!

– Ten wąż w ogóle jej nie przeszkadzał. Nie mam pojęcia, w jaki sposób doszło do tego spotkania. Być może po prostu zwinął się pod nią, a ona nie chciała się ruszyć. – opowiada Sara.

Wytłumaczenie Sary zdaje się mieć sens. Był to bowiem wąż zbożowy, niewykluczone więc, że wszedł do klatki, by otulić swoją potencjalną przyszłą ofiarę. To tłumaczyłoby zachowanie kury. Niech nie zmylą nas jednak pozory. Kura to trochę za mocny przeciwnik dla węża zbożowego i kobieta odwiedzająca rodziców w Teksasie również zdawała sobie z tego sprawę.

Wąż i kura

Kobieta sfotografowała ten niecodzienny widok i pobiegła do rodziców opowiedzieć im, co zobaczyła. Miała na swoim telefonie dowody, więc nie było powodu, by nie uwierzyć w jej niezwykłą opowieść.

Okazało się, że rodzice Sary wcale nie byli zaskoczeni! Mało tego, wiedzieli, że w kurniku od dawna buszuje wąż. Kobieta dowiedziała się od rodziców, że gad ten był już wcześniej znajdowany w towarzystwie kur. Nigdy wcześniej nikt go jednak nie przyłapał na czułych uściskach z ptakami! 

Co więcej, kobieta dowiedziała się od swojego ojca, że także oni są świetnymi kumplami! Ojciec Sary pozwolił nawet wężowi zamieszkać w starym, zniszczonym samochodzie, który ozdabiał ich podwórko. 

Jaki jednak układ mieli ci dwaj kumple? Ojciec Sary chętnie pozwalał wężowi na wizyty w kurniku. Oczywiście, gad podczas tych odwiedzin łykał kilka kurzych jaj, ale spełniał też bardzo ważną funkcję. Wąż samą swoją obecnością sprawiał, że wszystkie gryzonie i szkodniki trzymały się z dala od kurnika.

Intencje samego węża przytulającego się do kury nie są do końca jasne. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że chciał się po prostu ogrzać, a kura doskonale go znała, więc chętnie użyczyła mu swojego ciepełka. Istnieje też możliwość, że kura i wąż faktycznie mają dość ciekawy romans. Nie powinno nas to tak bardzo dziwić, bo przecież miłość nie zna granic!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
facebook.com

Wąż przytulał się do kury.

1
2
3
Poprzedni artykułVioletta Villas często klęczała na gwoździach w swojej garderobie. Kontrowersyjne zwyczaje divy
Następny artykułHoroskop kariery 2019. Wszystkie tajemnice zostały odkryte, dużo zaskoczeń
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.