Kobieta w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej samodzielna i uparcie dąży do postawionych sobie celów. Obserwując społeczeństwo, widzimy, że coraz więcej kobiet pełni funkcje kierownicze i doskonale odnajduje się w męskich zawodach. Nie zapominajmy, że jako kobieta powinnyśmy spełniać się nie tylko na tle zawodowym, ale i w życiu prywatnym. Co powinnaś zrobić, aby w codziennym pędzie nie przegapić wyjątkowych chwil? 

Współczesna kobieta to przede wszystkim szczęśliwa kobieta, ale czy w wirze obowiązków nie zapominamy o wyjątkowych chwilach, których mogłybyśmy dostarczać sobie na co dzień? Niestety często tak jest, że zapominamy o drobnych przyjemnościach dla siebie, a nasze życie zaczyna nabierać negatywnego tempa. Warto, abyś była skupiona nie tylko na sukcesie zawodowym, ale i na samej sobie, a siadając za kilka lat w fotelu, miała przekonanie, że spełniłaś się na każdej płaszczyźnie swego życia. Stworzyliśmy listę rzeczy, które powinnaś zrobić, aby nie zatracić tych najbardziej wyjątkowych chwil w swoim życiu. Sprawdź, co się w niej znajduje! 😉

Rzeczy, które powinna zrobić każda kobieta!

Jeżeli czujesz, że twoje życie staje się monotonne, postaraj się wprowadzić w nie chociaż kilka punktów z tej listy, a w przyszłości na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

 1. Bądź szczęśliwie zakochana i ciesz się każdą wolną chwilą ze swoim ukochanym. Pokaż, że jesteś kreatywną osobą i zaplanuj wasz wspólny czas. Czasem nawet spacer potrafi zamienić się w zabawną historię, którą będziecie wspominać przez długi czas. Wykorzystaj swoją pomysłowość, a twój mężczyzna zakocha się w tobie na nowo.
 2. Nie zapominaj o swoich przyjaciółkach! Nawet jeżeli jesteś zabiegana, postaraj się znaleźć czas, aby spotkać się z koleżankami. Plotkując, z pewnością się rozluźnisz i spędzisz miło czas, a oprócz tego zawsze będziesz miała osobę, której możesz powierzyć swoje bolączki.
 3. Jeżeli nie masz prawa jazdy, zrób je! Nie raz ci się przyda.
 4. Wyjedź na zagraniczne wakacje i zaszalej. Będziesz miała cudowne wspomnienia i zwiedzisz nowe miejsca 😉
 5. Poświęć swojej osobie choć jeden dzień w tygodniu. Usiądź wygodnie, przeczytaj ulubioną książkę i wypij dobrą herbatę.
 6. Jeżeli odpuściłaś sobie naukę, może spróbuj zapisać się na kurs językowy lub rozpocznij studia na kierunku, o którym zawsze marzyłaś.
 7. Kup sobie od czasu do czasu seksowną sukienkę lub bieliznę. Ten niewinny zabieg doda ci pewności siebie, a także odkryjesz na nowo swoje piękno.
 8. Nie wstydź się swoich fantazji seksualnych i zacznij je wprowadzać w życie. Twój partner na pewno oszaleje na twoim punkcie.
 9. Wypowiadaj otwarcie swoje zdanie. To pozwoli ci żyć w zgodzie ze sobą, a w oczach innych staniesz się pewną siebie kobietą.
 10. Wybierz się do parku rozrywki i szalej! Pozwól sobie choć raz poczuć się jak małe dziecko 😉

ZOBACZ TEŻ:

 1. Zastanawialiście się, po co jest ta mała kieszonka w jeansach? My wiemy!
 2. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie brata. CIACHO? ?
 3. Celebryta polskiego show schudł 133 kilo! Jest nie do poznania
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl