Kobieta jest w stanie zrobić wiele dla miłości, ta historia jednak różni się od wszystkich innych! 71-latka przeszła operację plastyczną, by… wyglądać młodziej dla męża. Efekty zabiegu zwalają z nóg!

Historia niezwykłego małżeństwa pobija internet. Li Yuchen ze wschodnich Chin zakochał się w Ma Yuqin jeszcze kiedy był dzieckiem i zobaczył ją na scenie. Po latach faktycznie udało im się zostać parą! Różnica wieku nie była dla nich przeszkodą, jednak kobieta zdecydowała się dla ukochanego męża odmłodzić. 71-latka przeszła niesamowitą operację plastyczną – efekty są powalające!

71-letnia kobieta odmłodziła się dla męża

Ta miłosna historia wymyka się wszelkim schematom. Małżeństwo dwojga Chińczyków nadaje się na filmowy scenariusz! Mężczyzna zakochał się w lokalnej aktorce już jako ośmiolatek. Dzielą ich aż 32 lata! Gdy kobieta miała już 59 lat, 27-letni Li Yuchen postanowił oświadczyć się swojej idolce i mimo protestów rodziny i bliskich para dopięła swego – są szczęśliwym małżeństwem już od ponad 20 lat.

Różnica wieku robi jednak swoje i 71-letnia kobieta wygląda już na swój wiek – mimo młodzieńczego blasku w oku, jej twarz pokryła się mnóstwem zmarszczek. Choć jej mężowi wcale to nie przeszkadzało, Ma postanowiła, że dla męża przejdzie operację plastyczną – specjalnie po to, by wyglądać młodziej dla ukochanego!

Operacja plastyczna 71-latki

Ma twierdzi, że poddała się zabiegowi ze względu na to, jak krzywo ludzie spoglądali na jej męża. Uznała, że lekkie odmłodzenie pomoże ich związkowi i nie będą tak surowo oceniani przez społeczeństwo! Efekt operacji plastycznej przeszedł jednak najśmielsze oczekiwania pary – 71-latka wygląda teraz co najmniej 40 lat młodziej! Kobieta prezentuje się zupełnie inaczej.

Nietypowa historia ich miłości okrążyła cały świat. 71-letnia kobieta, która poddała się operacji, by zachować swój młodzieńczy blask dla męża, poruszyła serca wielu internautów. Efekty zabiegu są powalające! Sami spójrzcie na zdjęcia przed i po operacji – uwoerzylibyście, że ta kobieta ma ponad 70 lat?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
feedytv.com

Małżeństwo dwojga Chińczyków przełamuje wszystkie stereotypy.

1
2
3
Poprzedni artykułRoksana Węgiel znów ofiarą hejtu. Internauci: „Wyglądasz, jakbyś była zmęczona życiem”
Następny artykułEdyta Herbuś chce zostać mamą? Aktorka dodała wymowne zdjęcie. Fani oszaleli
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.