Kobieta przeszła wiele operacji plastycznych, aby w wyglądzie upodobnić się do egipskiej królowej Nefretete. Efekt, który osiągnęła jest naprawdę zaskakujący. Celebryci zwykle poddają się zabiegom medycyny, aby wyglądać młodziej. W tym przypadku jest zupełnie inaczej! Dowiedz się, jak wygląda kobieta po metamorfozie, którą przeszła. 

Nileen Namita, bo tak ma imię bohaterka artykułu, już od najmłodszych lat śniła o pięknej i znanej Egipcjance. W wieku 23 lat zrozumiała, że w rzeczywistości jest reinkarnacją Nefretete. Postanowiła zrobić wszystko, aby jak najbardziej upodobnić się do egipskiej bogini. 

Kobieta poddała się wielu operacjom plastycznym 

Nileen przez ponad 20 lat systematycznie poddawała się operacjom plastycznym i zabiegom medycyny estetycznej, aby wyglądać, jak żona faraona Echnatona. Na swoim koncie ma już ich 51 i jak sama zapowiada to jeszcze nie koniec!

Jej przemiana rozpoczęła się w 1987 roku. To właśnie wtedy zrozumiała, że w rzeczywistości jest królową Nefretete

– Od dzieciństwa miałam sny, w których widziałam Nefretete. To były niezwykłe wizje, bardzo konkretne – widziałam jej dom, jej sługi, wiedziałam, co jadła i jak się ubierała – czytamy w serwisie wiadomości.wp.pl wypowiedź Nileen. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kobieta w wieku 23 lat zaczęła uczęszczać do psychoanalityka. Wtedy dotarło do niej, że jej sny i wizje nie mogą być przypadkowe. Obiecała sobie, że zrobi wszystko, aby wyglądać, niczym prawdziwa bogini!

Nileen na operacje wydała fortunę

Kobieta za swoje operacje plastyczne wydała horrendalne sumy pieniędzy. 223 tys. euro, bo o takiej kwocie tu mowa wydała m.in. za osiem operacji nosa, pięć operacji oczu i trzy operacje szczęki oraz brody, jedną łuku brwiowego oraz dwie operacje ust. A to jeszcze nie koniec!

Twarz Brytyjki w dalszym ciągu wymaga wiele poprawek i kolejnych serii zabiegów. 

 Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu. Choć mam już ponad 50 lat i troje dzieci wciąż wyglądam na 25– możemy przeczytać w serwisie wiaodmosci.wp.pl 

Nileen dostała zaproszenie do Egiptu!

O istnieniu współczesnej Nefretete dowiedział się sam Sekretarz generalny Wysokiej Rady ds. Starożytności Egiptu. Zahi Hawas zaprosił Nileen do Egiptu, aby pokazać jej Tel el Amarna, gdzie żyła i mieszkała prawdziwa egipska królowa. 

Jak widać, wydane pieniądze nie poszły na marne, a starania kobiety zostały docenione!

A wy co sądzicie o współczesnej Nefretete? Czekamy na Wasze opinie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobieta
www.twitter.com @QueenNefertiti4

Nileen postanowiła upodobnić się do pięknej królowej Nefretete.

Kobieta
www.dailymail.co.uk

Brytyjska prasa sprawiła, że kobieta stała się prawdziwa gwiazdą. 

Kobieta
www.twitter.com @queennefertiti4

Współczesna Nefretete na operacja plastyczne wydała ponad 200 000 euro!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bianca Devins nie żyje. Zamordował ją chłopak i udostępnił zdjęcie jej ciała
  2. Żałoba w rodzinie milionera! 15-letnia córka Bena Goldsmitha zginęła w wypadku
  3. Nie żyje 24-letnia piłkarka ze Szwajcarii. Ciało odnaleziono na dnie jeziora
  4. Nie żyje ciężarna kobieta. Policja ustala przyczyny wypadku
  5. Niepełnosprawna umysłowo kobieta będzie musiała poddać się aborcji? Sąd w Wielkiej Brytanii podjął decyzję, która wywołała burzę

 

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.