Kobieta
Fot: instagram.com

Właśnie tak wygląda kobieta po porodzie. Dziewczyna udowadnia, że ma dość ściemy

Zdjęcie w trakcie i zaraz po porodzie to kontrowersyjny temat. Kobieta, która się na to zdecyduje, musi liczyć się z tym, że nie będą to najpiękniejsze fotki w jej życiu. Ta amerykańska celebrytka zdecydowała się na bardzo odważny ruch i odczarowała wizerunek „perfekcyjnej” mamy. Pokazała prawdę.

Wyobrażacie sobie, że na porodówkę niektóre kobiety celowo wykonują sobie makijaż i układają włosy? Oczywiście w trakcie ciąży możemy, a nawet powinnyśmy o siebie dbać, ale czy to powinno być priorytetem?

Mimo wszystko sesja zaraz po poradzie albo nie daj Boże, w trakcie wydaje się koszmarnym pomysłem. Podziwiamy wszystkie kobiety, które decydują się na to, w tak intymnym i powiedzmy sobie szczerze…krępującym momencie dla kobiety.

Rozumiemy zrobić sobie zdjęcie, gdy przytulamy nasze maleństwo po porodzie i rozesłać do najbliższych, ale profesjonalny fotograf? Rodzenie dzieci nie należy do najprzyjemniejszych…może śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najtrudniejszych rzeczy w życiu kobiety.

Ta amerykańska celebrytka, mimo że na co dzień jest zapierającą dech w piersiach modelką, pokazała swoje zdjęcie kilka dni po porodzie. Widzimy na nim dokładnie, że życie to nie bajka  i żadna świeżo upieczona mama nie myśli o tym, żeby mieć ułożone włosy i wyprasowane ubrania.

Ta kobieta pokazała całą prawdę o wyglądzie po porodzie

Chrissy Teigen to babka z jajami! Piękna modelka i żona słynnego Johna Legenda, pokazała jak wygląda prawdziwe życie! Dosłownie kilka dni po urodzeniu swojego drugiego dziecka, kobieta wrzuciła na swoje media społecznościowe zdjęcie, na którym widzimy całą prawdę.

Teigan na zdjęciu stoi z nowo narodzonym synem Milesem Theodorem na rękach, a obok widzimy ich starszą 2- letnią córkę Lunę. Chrissy z dumną prezentuje majtki z siateczki i pociążową figurę 🙂

To nie pierwszy raz, kiedy piękna modelka pokazuje jak ogromny dystans, ma do siebie. Widzieliśmy jej zdjęcia z rozstępami i cellulitem, teraz możemy zobaczyć, jak naprawdę wygląda kobieta kilka dni po porodzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal! Sekretny telefon księcia Harry’ego do byłej dziewczyny. „Chelsey płakała”
  2. Mistrzowsko sparodiowali Siostry Godlewskie. To trzeba zobaczyć
  3. Córka Gessler o swoim zaburzeniu psychicznym. Wstrząsające słowa