Kobieta powiedziała do swojego psa „Kocham Cię!” Jego reakcja sprawiła, że zalała się łzami! To, że zwierzaki potrafią nas niejednokrotnie zaskakiwać swoim zachowaniem nie jest tajemnicą. Jednak to, co zrobił psiak przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

To, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka wiadomo nie od dziś. Nie ma nic piękniejszego niż bezwarunkowa miłość zwierzaka do swojego właściciela. Kobieta, która wrzuciła filmik do sieci wie o tym najlepiej! Piesek zaskoczył ją do tego stopnia, że zalała się łzami!

Kobieta była zaskoczona reakcją czworonoga! 

Większość z nas mówi do swojego zwierzaka i jest to zupełnie zrozumiałe. W końcu psiaki są członkami naszej rodziny! Jednak rzadko kto spodziewa się jakiejkolwiek odpowiedzi. Przyjęło się przecież, że zwierzęta mówią ludzkim głosem tylko w Wigilię. 

Właścicielka buldoga francuskiego przeżyła prawdziwy szok i nic dziwnego! Na filmiku widzimy jak zakochana w swoim pupilu młoda kobieta okazuje mu miłość. Czule go przytula, całuje i stale powtarza jak bardzo go kocha.

Oglądając filmik każdy mógłby spodziewać się, że zwierzak zacznie głośno szczekać lub merdać ogonkiem w zabawny sposób. Tymczasem zwierzak reaguje w taki sposób, że kobiecie odbiera mowę i wzrusza się do łeb. 

Psiak postanowił przemówić!

Kobieta czule przytula swojego małego pupila i mówi do niego I Love You, co oznacza oczywiście Kocham Cię. Buldog francuski najwyraźniej chciał ją zaskoczyć i… odpowiedzieć! Na filmiku słyszymy wyraźne I Love You!

To, że szczeniaki potrafią być naprawdę urocze wie chyba każdy. Szczególnie kiedy postanawiają przemówić i okazać swoją miłość zw tak piękny i niespotykany sposób!

Internauci są zakochani reakcją psa. Nic dziwnego, że podobnie jak kobieta nie mogą w to uwierzyć! 

-Gdyby nie filmik, nigdy w życiu bym w to nie uwierzyło! To niewiarygodne!- pisze Internautka na Facebooku kochamyzwierzaki.pl

-To jakaś magia! Tyle razy mówiłam do swojego psiaczka, a on nigdy nic nie odpowiedział. To musi być prawdziwa miłość- dodaje kolejna kobieta na portalu kochamyzwierzaki.pl

Psia miłość jest bezwarunkowa!

Więź, jaka łączy człowieka z jego pupilem jest niesamowita. Miłość, jaką darzy nas czworonóg możemy rozpoznać po radosnym merdaniu ogonkiem, patrzeniu się prosto w oczy lub po prostu uśmiechniętym i zadowolonym pyszczku. 

Przyjęło się, że pies jest odzwierciedleniem swojego Pana. Nie sposób się z tym nie zgodzić! Jeśli obdarowujemy naszego pupila miłością i okazujemy mu uczucia, on obdarzy nas dokładnie tym samym!

Pies kocha bezwarunkowo! Nawet wtedy, gdy nie mamy ochoty na zabawę czy długi spacer. Wie, kiedy jesteśmy smutni, przerażeni albo źli. Nie bez przyczyny mówi się, że nikt nie zrozumie nas lepiej od psa!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Kobieta
Kadr z filmiku

Kobieta była zaszokowana reakcją zwierzaka! Wybuchła płaczem i nie mogła ukryć swoich emocji.

Kobieta
Kadr z filmiku

Słodki buldog francuski stał się prawdziwą gwiazdą Internetu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chesapeake Bay Retriever. Inteligentny i wesoły pies, który potrzebuje odpowiedzialnego właściciela
  2. Zakaz wyprowadzania psów jest nielegalny! Nasze zwierzęta mają prawo korzystać z przestrzeni publicznej
  3. Umierająca suczka szła poboczem. Była wykończona i straciła nadzieję
  4. Wyrzucił psa z samochodu, kamery wszystko nagrały. Zwierzę bez tchu biegło za samochodem
  5. Kobieta znalazła przed drzwiami wychudzone, umierające zwierzę. Myślała, że pomaga psu, ale dopiero potem odkryła prawdę

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułPaulina Lenda zachwyciła jurorów „Mam Talent”. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
Następny artykułKrystyna Pawłowicz publicznie skomentowała swoją sylwetkę. „Jestem grubasek”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.