40-letnia kobieta zasłynęła w internecie, dzięki serii operacji plastycznych, które diametralnie zmieniły jej wygląd. Według wielu internautów jest posiadaczką największych policzków na świecie.

Wiele kobiet poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Zazwyczaj pomagają one pozbyć się niewielkich niedoskonałości lub uporać się z wieloletnimi kompleksami związanymi z wyglądem.

Jednak wraz z coraz łatwiejszym dostępem do specjalistów z tej dziedziny medycyny, coraz częściej słyszymy o osobach, które bez wątpienia w swoich zapędach do ciągłych poprawek wyglądu poszły za daleko. Jedną z takich osób jest 40-letnia kobieta z Ukrainy, która według wielu osób, może być właścicielką największych policzków na świecie.

Kobieta przeszła zabieg w wieku 26 lat

Anastasia Pokreshchuk jest około 40-letnią Ukrainką, która w internecie lepiej znana jest pod pseudonimem Just Queen. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie kobieta regularnie zamieszcza zdjęcia oraz nagrania pokazujące jej życie codziennie.

Co więcej, widać na nich, że Anastasia korzystając z pomocy chirurgów plastycznych, ingerowała nie tylko w wygląd jej policzków, jednak to właśnie one skupiają największą uwagę.

Pierwszy zabieg wypełniania policzków Anastasia przeszła kiedy miała 26 lat. Od tamtej pory regularnie udaje się na kolejne zabiegi, które sprawiają, że jej policzki są coraz większe.

40-latka doprowadziła się już do takiego stanu, że jej widok może niektórych przestraszyć. Wynika to z tego, że przez liczne zabiegi policzki Anastasii znacząco zmodyfikowały całą jej twarz.

Choć dla wielu osób jej wygląd może być odstraszający i zniechęcający, to sama Anastasia wygląda na zadowoloną z tego, jak się prezentuje. W jednym ze swoich postów pisze wprost, że jest seksowna i doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Co więcej, kobiecie udało się uzbierać naprawdę pokaźną ilość fanów. Na samym Instagramie Anastasie obserwuje ponad 260 tysięcy osób.

Oczywiście każdy ma swój gust i podobają nam się różne rzeczy. Jednak trzeba też pamiętać, że każda tego typu ingerencja w organizm wiąże się z ryzykiem pojawieniem się groźnych powikłań.

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Анастасия???? (@_just__queen_)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pudelek.pl

Poprzedni artykułW imieniu Ewy Krawczyk na pogrzebie przemówił Andrzej Kosmala
Następny artykułZmiany w przepisach. Od dziś wyższe mandaty za wyprowadzenie psa bez odpowiedniego nadzoru