Kobiety na zdjęciu są ułożone w różnych pozycjach. Twoja odpowiedź na zadane pytanie będzie kluczowa, okaże się bowiem czy dobrze znasz mowę ciała i potrafisz skutecznie wykorzystywać ją w życiu. Niby każda z nas wie, że pewność siebie jest atrakcyjna, ale w praktyce różnie nam to wychodzi. Sprawdź, jak jest w twoim przypadku!

Pewność siebie to broń, o której mocy kobiety czasem nie mają pojęcia. Wystarczy pewnie się poruszać, mówić zdecydowanie, by zbudować wokół siebie aurę sukcesu i kobiecego uroku. Jest to bardzo atrakcyjne, ale ważniejsze jest, że my czujemy się wtedy ze sobą wspaniale. Psychotest wyjaśni, jak sobie z tym radzisz.

Kobiety a pewność siebie

Psychotest polega na wskazaniu z czterech siedzących kobiet tę, która wydaje się być najbardziej pewna siebie. Odpowiedź wyjaśni, jak radzisz sobie w życiu. Pamiętaj, że liczy się tylko pierwsze wskazanie. Zdjęcie znajdziesz na dole artykułu.

Kobieta numer jeden

Jeśli wskazałaś właśnie tę postawę to wiedz, że fantastycznie znasz mowę ciała. Jesteś przebojowa i zadaniowa, szybko borykasz się z kłopotami. Ta sylwetka wygląda, jakby była gotowa zaraz się podnieść, działać. To cała ty!

Kobieta numer dwa

Postawa tej pani jest dość oryginalna, wygląda na dość niezdecydowaną. Ta cecha właśnie dominuje w twojej osobowości. Jesteś gotowa na wiele wyzwań, ale przesadnie przejmujesz się emocjami, innymi ludźmi, strachem przed działaniem. Potrzebujesz uwierzyć w siebie. Poza tym jest to najbardziej zmysłowa postawa wśród pań, dokładnie tak jak ty.

 1. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje słynny dziennikarz
 2. Miała 15 lat, gdy usłyszała o niej cała Polska. Gwiazda „Cześć, Tereska” stoczyła się na samo dno
 3. Jacek Kurski ma powody do złości, Sekielski mocno o kulisach jego ślubu. „Ja mam żonę i nie zamierzam się rozwodzić”

Więcej emocji, mniej rozsądku

Kobieta numer trzy

Trochę za bardzo przejmujesz się ludźmi i opiniami. Czasem boisz się walczyć o swoje. Sylwetka, którą wybrałaś, pokazuje panią kokieteryjnie przechylającą głowę i siedzącą jak grzecznie ułożona dziewczynka. Za bardzo boisz się problemów i wyzwań, z drugiej strony, twoja rozwaga skutecznie cię przed nimi chroni.

Kobieta numer cztery

Ta pani mocno zaznacza swoją obecność, oparta ręka wskazuje na to, że to mocna osobowość, przebojowa, niecierpiąca nudy. Ciągle pakuje się w kłopoty, za to charakteru i ciekawego życia może pozazdrościć jej każdy. 

Nie zawsze chce się wiedzieć o swoich gorszych cechach. Są jednak psychotesty, które jasno wskażą 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobiety
fot. papilot.pl

Zastanów się, która kobieta wydaje ci się najbardziej pewna siebie?

ZOBACZ TEŻ:

 1. Rodzinny grill omal nie skończył się niewyobrażalną tragedią. Kobieta przestrzega innych
 2. Zderzyły się samoloty, są ofiary, nie mieli szans. Tragiczna wiadomość ze świata z samego rana
 3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
 4. Świat poznał go dzięki”X-Factor”, okazał się seryjnym gwałcicielem. Sędzia: „najniebezpieczniejsza osoba, jaką znam”
 5. Wszyscy znają babcię Wolańską z „Kogla-mogla”. Mało kto wie, jak tragiczne były jej losy, cudem przeżyła
 6. Nie mieli żadnych szans, wśród wielu ofiar polityk. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy
 7. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
 8. Uwielbiana przez Polaków aktorka ma poważne problemy ze zdrowiem. Z każdym dniem jest coraz gorzej, mimo tego nie poddaje się
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: papilot.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułMałżeństwo brało razem prysznic, gdy żona zauważyła pewien szczegół. Po wyjściu oznajmiła, że żąda rozwodu
Następny artykułNie żyje Andrzej Cisowski. Nic nie dało się zrobić, śmierć zabrała go młodo
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.