Kobiety będące ofiarami Wilkołaka, wabione propozycją podwiezienia lub wspólnego spędzenia czasu, były gwałcone i mordowane, a z rosyjskich miast przez lata, kiedy nadchodził zmrok, znikały kolejne osoby. Z rąk milicjanta Michaiła Popkowa zginęło minimum 80 kobiet, choć śledczy podejrzewają setki. Jak informuje Polsat News, mężczyzna właśnie przyznał się do kolejnych zbrodni.

Od 1992 roku przez kolejne 15 lat bezpowrotnie, i nierzadko bez śladu z ulic Irkucka i Angarska, kiedy tylko zachodził zmrok, znikały kolejne kobiety w wieku 17-38 lat. Policja odnajdowała ich ciała w lasach, na cmentarzach i na poboczach dróg, a odpowiedzialne za porażające zbrodnie Michaiła Popkowa, po raz pierwszy skazano w 2015 roku. Jak się okazuje, teraz mężczyzna postanowił przyznać się do dwóch kolejnych morderstw, jednak zrobił to tylko po to, by wymigać się od więziennych obowiązków. 

Kobiety: ofiary Wilkołaka

Wilkołak, bo tak Michaiła Popkowa nazwała prasa, zdaniem śledczych zamordował minimum 200 kobiet, choć na chwilę obecną przyznał się do jedynie i aż 80 morderstw, w tym o dwóch z nich powiedział w ostatnim czasie. Dlaczego?

Michaiła Popkow nazywał się czyścicielem i uważał, że mordując kobiety, wyrządza światu przysługę, gdyż jak sam stwierdził, wybierał te, które prowadziły rozwiązły tryb życia. Mężczyzna wabił swoje ofiary, proponując im w godzinach wieczornych i nocnych podwózkę lub spotkanie, co gorsza żerował na ich ufności, wykorzystując do niecnych celów swój status zawodowy, radiowóz i mundur milicjanta. 

  1. Dagmara Kaźmierska właśnie przekazała radosną nowinę. Fani oszaleli ze szczęścia, zewsząd płyną gratulacje
  2. Rossmann rozdaje produkty znanej marki w wyjątkowej ofercie. Sklep czeka oblężenie

Morderstwa Michaiła Popkowa: kolejne ofiary

Dodatkowo, aby uniknąć podejrzeń, Popkow jako milicjant uczestniczył w dochodzeniu w sprawie kilku zabójstw, których sam się dopuścił. Koniec końców zdradził go samochód. Ślady Łady Nivy doprowadziły policjantów do swojego kolegi, potwora, który na dobre wylądował za kratami.

Teraz Michaił Popkow przyznał się do kolejnych dwóch morderstw. Jego ofiarami miały być kobiety, które zaginęły w latach 1995-1998. Jak informuje Posat News, Michał Popkow w czasie pandemii koronawirusa, odbywając karę w surowej kolonii karnej w Mordowii, pracował przy produkcji masek i tylko dlatego zdecydował się na porażające wyznanie. Wiedział, że w ten sposób odpocznie od pracy w zakładzie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kobiety
Fot. ANTON KLIMOV/AFP/East News

Michaił Popkow po raz pierwszy został skazany w 2015 roku. Według śledczych mężczyzna zabił nawet 200 kobiet, choć do tej pory udowodniono mu 80 morderstw.


ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: 12 województw objętych pomarańczową strefą. TVN ostrzega mieszkańców
  2. Największy sekret Kingi Dudy ujawniony. Ukrywała go do samego końca, wszyscy dowiedzieli się przypadkiem
  3. Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Kolejna wizja niepokoi jeszcze bardziej, możemy być w niebezpieczeństwie
  4. Dziadek zadzwonił na policję i powiedział, że popełni samobójstwo. Na miejscu zdarzenia policjanci znaleźli list
  5. Ogromna awantura w KFC, jedna osoba wylądowała w szpitalu. Poszło o zachowanie wymaganego dystansu

Źródło: Polsatnews.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.