Kobiety mają niezwykłą moc. Razem jesteśmy silne i wspólnie możemy przenosić góry! Anna Dymna doskonale ujęła to w tym krótkim zdaniu: Najszczęśliwsza jestem właśnie z tego powodu, że jestem kobietą. Baby są silne, sprytne i mądre – mówiła w wywiadzie z Wysokimi Obcasami.

Wszyscy wiemy, jak silne potrafią być kobiety. Nie ujmując niczego mężczyznom, często to my spełniamy 50 ról na raz, na naszych barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność za siebie i innych. Wychowujemy dzieci, wspieramy nasze przyjaciółki i przyjaciół, idziemy ramię w ramię z naszymi partnerami, a do tego dbamy o dom, naszych najbliższych i siebie same. Nikt nie odbierze nam tego, ile jest w nas siły!

 

Poprzedni artykułSiostry zostały rozdzielone w dzieciństwie. Po 23 latach jedna z nich dostała wiadomość, która zmieniła wszystko
Następny artykułOgromny pies zbliża się do 2-letniej dziewczynki. Ciężko uwierzyć, co dzieje się potem
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.