Kobiety mafii 2 z oficjalną datą premiery! Patryk Vega jest reżyserem, który słynie z niesamowitej jak na przemysł filmowy prędkości, z którą wypuszcza do kin kolejne tytuły. Jednak tym razem bliskość dnia, gdy zobaczymy na srebrnym ekranie kolejną część przeboju Kobiety mafii, zaskoczyła nawet nas. Sprawdź, kiedy je zobaczymy!

Kobiety mafii 2 to film, na który czekało wielu Polaków. Poprzedni tytuł zgromadził ponad dwa miliony widzów, nic dziwnego, że każda informacja na temat następnej części budzi poruszenie wśród kinomaniaków. Patryk Vega dobrze wie, że filmy o kobietach cieszą się popularnością i do współpracy zaprasza wypróbowaną ekipę aktorek. Kogo zobaczymy w Kobietach mafii 2?

Kobiety mafii 2: stara ekipa i nowe twarze

W kolejnej odsłonie przeboju zobaczymy ponownie Katarzynę Warnkę w roli Spuchniętej Anki, Agnieszkę Dygant jako niebezpieczną Nianię oraz tajemniczą Siekierę, w którą wciela się Aleksandra Popławska, a także kilka nowych bohaterek. Kogo?

Aleksandra Grabowska wcieli się w rolę Stelii, młodziutkiej i zbuntowanej córki gangstera, zagranego przez… Piotra Adamczyka. To spore wyzwanie dla aktora, który najwyraźniej nie ustaje w wysiłku, by na dobre zerwać z wizerunkiem, jaki przylgnął do niego po odegraniu papieża Jana Pawła II. Partneruje mu latynoska gwiazda Angie Cepeda, znana z serialu Luz Maria.

Kobiety mafii 2: data premiery zaskoczyła internautów

Drugą część historii o kobietach uwikłanych w mafijny światek będziemy mogli ujrzeć na ekranach kin już 22 lutego 2019 roku. Czy możemy liczyć na powtórkę „ostrej jazdy” z pierwszej odsłony? Sprawdźmy!

Niania (Agnieszka Dygant) brawurowo przejęła władzę nad Warszawą i planuje największą akcję przemytniczą w historii Polski. Chodzi o kolumbijską kokainę. Jednak towar znika w tajemniczych okolicznościach, a uwikłana w zajście Aida (Angie Cepeda) trafia do naszego kraju. Tymczasem Anka (Katarzyna Warnke) opuszcza więzienie i próbuje na nowo ułożyć sobie życie bez pieniędzy męża. 

Z kolei Siekiera (Aleksandra Popławska) w wyniku wydarzeń z pierwszej części trafia do Maroko. Tam poznaje Amira, bojownika państwa islamskiego, w którym się zakochuje. 

Czekacie na Kobiety mafii 2? Jesteśmy ciekawi, co tym razem zaplanował dla swoich fanów Patryk Vega!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobiety mafii 2
fot. materiały prasowe

Plakat filmu Kobiety mafii 2. Czekacie na kolejne dzieło Patryka Vegi?