Kochanek naszej bohaterki chciał ją zostawić, w związku z czym wpadła na chytry pomysł! Nawet nie zdajecie sobie sprawy do czego zdolna jest kobieta, aby uniknąć porzucenia! Otóż skłamała, że jest w ciąży, po czym porwała swojego wnuka i …udawała, że to jej dziecko! Brzmi jak całkiem niezły film akcji, prawda? To jednak działo się naprawdę!

W większości kobiety, które decydują się na wszczęcie romansu tłumaczą to chwilą zapomnienia. Kochanek ma być dla nich swego rodzaju odskocznią od rzeczywistości i codziennych problemów. Prawdziwe kłopoty zaczynają się, kiedy Paniom zaczyna zależeć na adoratorze bardziej niż na własnej rodzinie! Okazuje się, że są wówczas w stanie zrobić naprawdę wiele…

Kochanek chciał ją zostawić!

Aby zatrzymać swojego kochnka 55-letnia Chinka zrobiła coś czego nikt z nas nie mógłby się spodziewać! Co takiego? Pędzimy z wyjaśnieniami!

Musicie wiedzieć, że Zeng, nasza bohaterka, jakiś czas temu zawarła ze swoim kochasiem pewną niepisaną umowę. Otóż ustalili, że jeśli tylko kobieta zajdzie w ciąże, on pozostanie z nią do końca życia. W przeciwnym razie każde z nich wraca do swojego życia i raz na zawsze o sobie zapominają. Absurd, zgodzicie się?

Pewnie będzie ciężko wam w to uwierzyć, ale kobieta naprawdę zaszła w ciążę. Niestety niewłaściwy tryb życia oraz wiek sprawiły, iż porobiła. Wówczas w jej głowie narodził się pewien plan… 

Kochanek chciał ją zostawić, więc skłamała, że jest w ciąży. Potem porwała swojego wnuka i udawała, że to jej dziecko

Kobieta postanowiła udawać ciążę!

W czasie udawanej ciąży robiła wszystko, co w jej mocy, aby pozostać wiarygodną w swoich zeznaniach. Początkowo brzuszek wypychała ubraniami, później stawiała już na puchowe poduszki. 

W momencie, gdy ukochany kazał jej wysłać zdjęcie bez koszulki, nasza bohaterka najzwyczajniej w świecie odpowiednio mocno wstrzymała powietrze, przez co jej brzuszek wyglądał jak mały balonik!

Nadal jednak musiała rozwiązać problem fizycznego posiadania dzieciątka.

To, co zrobiła na koniec przeszło oczekiwania wszystkich!

Będzie to brzmiało dość zabawnie, ale kobieta postanowiła porwać swojego wnuka i udawać, że jest to jej dziecko!

– Mąż Zeng uznał za podejrzane, że zarówno jego wnuk, jak i żona zniknęli w tym samym czasie i podejrzewali, że go zabrała. Próbował się z nią skontaktować, ale bezskutecznie. Wówczas powiadomił policję- czytamy na stronie asiaone.com.

Trzy dni później policja odnalazła Zeng wraz z maleństwem w jednym z wynajmowanych mieszkań. Kobieta została niezwłocznie zatrzymana, a dochodzenie trwa w dalszym ciągu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kochanek
asiaone.com

Kobieta udawała, że jest w ciąży. Wszystko po to, aby zatrzymać kochanka.

Kochanek
asiaone.com

Sprawą zajęła się policja!

Kochanek
asiaone.com

Za ten błąd kobieta słono zapłaci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarobili producenci serialu „Ucho Prezesa”? Wcale nie tak dużo
  2. Ślub syna był dla jego mamy motywacją. Przeszła spektakularną metamorfozę, wygląda cudownie
  3. Zdradzony mąż postanowił zemścić się na kochanku żony w najgorszy sposób. Przed drzwiami zostawił mu specjalną przesyłkę
  4. Mama była uzależniona od operacji plastycznych. Namówiła na nie córkę, a dziś wyglądają jak bliźniaczki
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty

Źródło: asiaone.com

 

 

Poprzedni artykułMetallica przekazała 200 tys. złotych na hospicjum dla dzieci w Warszawie. Niezwykły gest światowych gwiazd
Następny artykułPies został przygarnięty ze schroniska. Gdy nowa właścicielka spojrzała na niego w nocy, zalała się łzami
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.