Kochanek wysłał kobiecie wiadomość, która oburzyła forumowiczki ze strony mumsnet.com. Czy to rzeczywiście przekroczenie granic ze strony mężczyzny, a może szczera troska źle ubrana w słowa? Czy szczerość naprawdę jest ważniejsza niż zdrowie psychiczne drugiej osoby?

To dla mnie naprawdę okropne, tak jak dla ciebie i może zepsuć nasze stosunki, a ja nienawidziłbym siebie, gdyby tak się stało. Ale muszę być szczery – zaczął swoją wypowiedź mężczyzna. Już od początku nie zapowiadało się to na przyjemną lekturę. Tak jak powiedziałem, fizycznie nie jesteś w moim typie, to prawda. Kolejne zdanie potwierdza najgorsze podejrzenia.

Powiedzieć partnerce, że jest gruba to troska?

Części mężczyzn z jakiegoś powodu wydaje się, że szczerość polega na mówieniu wszystkiego, co nam ślina na język przyniesie. Otóż informujemy: nie każdą opinię powinno się wyrażać na głos. A nadgorliwym podpowiadamy: to nie ma nic wspólnego z wolnością słowa. Wolność słowa broni nas przed rządową cenzurą, nie przed dostaniem w zęby.

– Jestem zainteresowany szczupłymi kobietami, nie mogę nic z tym zrobić – napisał naszej bohaterce jej nieszczęsny kochanek.

I tu samo nasuwa się pytanie: a co ona może z tym zrobić? Ponieważ, może ten pan się zdziwi, ale nie ma absolutnie żadnego obowiązku być zainteresowanym każdą kobietą. Nie musi natomiast informować jej o każdym jej mankamencie.

Kochanek z piekła rodem

Mężczyzna sam wydaje się świadomy tego, jak nie na miejscu są jego sugestie.

– Nienawidzę myśli o tym, że mężczyźni mieliby dyktować kobietom, jak mają wyglądać – oraz – Ugh, przepraszam, wiem, jak bardzo ta kwestia może wejść kobiecie na psychikę, ale nie mogę poradzić, że lubię, to co lubię – pisze.

Prawdziwy kochanek z piekła rodem. Mężczyzna mówi właściwie: wiem, że moje komentarze mogą przyczynić się do tego, że znienawidzisz własne ciało, do zaburzeń odżywiania. Wiem, że jestem sługusem patriarchatu i że z jakiegoś powodu przekładam swoje libido nad twój dobrobyt… ale bardzo chciałbym powtórzyć ostatnią noc.

– Nie na dosłownie żadnych innych czerwonych flag – zakończył swoja wypowiedź były kochanek kobiety. Tutaj również się mylił. Cała jego wiadomość, była jedną, wielką czerwoną flagą.

Dziewczyny, uciekajcie przed takimi facetami!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kochanek
unsplash.com

Kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyła jaką wiadomość przysłał jej kochanek.

kochanek
unsplash.com

Ciężko jest uniknąć kompleksów w społeczeństwie zafiksowanym na punkcie wagi.

kochanek
unsplash.com

Waga nie świadczy o czyjejś atrakcyjności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Intercyza Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra. Wiadomo, co się w niej znalazło
  3. Jakie życzenia ślubne dla młodej pary? Przykłady najpiękniejszych życzeń ślubnych
  4. Przyjaźnili się 60 lat. Po latach przez przypadek odkryli, że są rodzeństwem
  5. Panna młoda, która skompromitowała się na własnym ślubie. Zrobiono jej jedno zdjęcie, wystarczyło
  6. W Europie właśnie eksplodował wulkan! Lawa zalewa wszystko, dym zasłonił niebo
  7. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
  8. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała

źródła: mumsnet.com

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego