Kochanka męża Łucji zmarła, pozostawiając jego, jako jedynego opiekuna ich dziecka. Łukasz od żony spodziewa się, że wybaczy mu ciągnącą się latami zdradę i wychowa jego dziecko. Kobieta, nasza czytelniczka napisała do nas z rozrywającym serce dylematem. Nie ma pojęcia, co powinna zrobić. 

Nasza czytelniczka napisała do nas, ponieważ jest kompletnie rozdarta. Każda osoba, której opinii próbowała zasięgnąć, ma na ten temat inne zdanie. Łucja sama już nie wie, co podpowiada jej serce. — Kochanka mojego męża urodziła mu dziecko i teraz on spodziewa się, że po jej śmierci wspólnie je wychowamy — napisała. — Nie umiem sobie tego wyobrazić. 

kochanka
unsplash.com

Łucja była przekonana, że związek jej i Łukasza był pozbawiony problemów. 

Kochanka była z nim przez lata — ją też oszukał

— Kilka dni temu dowiedziałam się, że mój mąż zdradzał mnie przez kilka ostatnich lat — napisała Łucja. — Byłam przekonana, że tworzymy świetną parę, nigdy nie mieliśmy żadnego poważnego konfliktu, chociaż oboje dużo pracujemy, często jednego nie ma w domu. Ale Łukasz zawsze był taki dobry, otwarty, wyrozumiały….

Łucji nigdy nawet przez myśl nie przeszło, że prawda może być kompletnie inna. Okazało się, że Łukasz wcale nie był taki dobry, jak kobiecie się wydawało. — Kilka dni temu wrócił do domu późno w nocy, wyglądał, jakby pociąg po nim przejechał. Poprosił, żebym usiadła i powiedział, że musi mi coś wyznać. W taki sposób dowiedziałam się, że mój mąż zdradzał mnie od dobrych kilku lat!

Kobieta od tego czasu jest kompletnie rozdarta. — Gdyby to jeszcze były jakieś głupie skoki w bok od czasu do czasu… Nie! Ten skończony… matoł miał drugą rodzinę. Jego kochanka urodziła mu dziecko. Biedna dziewczyna nie miała pojęcia, że Łukasz jest żonaty. Biedactwo, zmarła na raka. Dowiedziałam się, że to tym mój mąż był tak zajęty przez ostatnie miesiące. Ja martwiłam się, że wpada w depresję, a on zajmował się dzieckiem, które urodziła mu umierająca kobieta. 

kochanka
unsplash.com

„Biedactwo” napisała Łucja. Kochanka jej męża nie wiedziała, że Łukasz ma żonę

Przed Łucją ciężka decyzja

Jak pisze nasza czytelniczka, mąż próbuje wziąć ją na litość. — Kiedy mówił mi, że mnie zdradzał, rozpłakał się. Nie z żalu. Z tęsknoty za kochanką. Prawie go wtedy uderzyłam. Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym mu wybaczyć. 

kochanka
unsplash.com

Łucja chciałaby mieć dziecko. Niestety, jest bezpłodna. 

Kobieta widzi w tym jedno „ale”. — Ja jestem bezpłodna. Kiedyś mi to nie przeszkadzało, kocham swoją pracę i poświęcam jej mnóstwo czasu, sądziłam że nie będę w stanie naprawdę zająć się dzieckiem. Jednak ostatnio zaczęłam marzyć o macierzyństwie — napisała. Męża najchętniej wykopałaby z domu. — Ale to maleństwo… Mój mąż nie będzie dobrym ojcem, a mi go tak strasznie żal. Gdybym mogła, pogoniłabym Łukasza i zajęła się jego dzieckiem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Schorowana sprzątaczka z Olsztyna wygrała 13 milionów. A to wszystko dzięki niepozornemu drobiazgowi
  2. Inspektorat bije na alarm: Popularny ser zakażony. Zjedzenie grozi nawet śmiercią
  3. Książę Karol nie był wierny Camilli. Jego kochanka zmarła w samotności
  4. ”Mąż zginął w wypadku samochodowym. Razem z nim jechała jego kochanka – moja siostra”
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
Poprzedni artykułMaseczka z płatków owsianych działa cuda. Prosty przepis na piękną cerę
Następny artykułSuczka została uwięziona w studni.”Wszystko wskazuje na to, że zrobił to człowiek”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego