Piotr Zelt był swego czasu na medialnym świeczniku. Wszystko przez jego ówczesną partnerkę, Monikę Ordowską, która miała urodzić ich rzekomo wspólne dziecko, a jak się później okazało, to nie aktor był jego ojcem. Jak dziś żyje modelka?

Monika znalazła sobie nowego partnera i to znacznie bogatszego od poprzedniego.

Piotr Zelt: Co dziś robi jego była ukochana?

Nie ma wątpliwości, że Monika Ordowska wie, jak rozkochać w sobie mężczyzn, bo teraz związana jest z miliarderem, Kevinem Rudeenem. O mężczyźnie nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że jest osiągającym sukcesy biznesmenem. Ma własną firmę deweloperską i działalność zarządzającą nieruchomościami. Poza tym może się pochwalić założeniem fundacji oraz klubu wyścigowego. Biorąc pod uwagę te wszystkie działalności, możemy przypuszczać, że ma naprawdę ogromny majątek.

Zresztą, spore bogactwo pozwoliło na zorganizowanie jemu i Monice istnego ślubu marzeń. Para pobrała się na plaży na Hawajach.

Czym zajmuje się teraz modelka? Wciąż aktywnie działa jako inluencerka, wrzucając na swojego Instagrama posty promujące różne marki. Jest także ambasadorką znanej na całym świecie marki odzieżowej Fashion Nova.

W wolnych chwilach często podróżuje i po prostu korzysta z życia, które udało jej się zorganizować. Na jej profilu nie brakuje więc fotografii z prywatnych odrzutowców czy luksusowych hoteli. Na wielu z nich można dostrzec także samego Kevina. Monika przy okazji każdego wspólnego zdjęcia podkreśla, jak bardzo kocha swojego wybranka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu

Źródło: VIVA!

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl