Kocia mama bacznie przyglądała się swojemu potomkowi, który nie mógł wejść do pudełka. W pewnym momencie straciła cierpliwość i postanowiła mu pomóc. Przeurocze wideo obejrzało już 15 milionów osób. Internauci pokładają się ze śmiechu!

Kotka, która właśnie została mamą, ma do wypełnienia szereg obowiązków. Musi nauczyć swoje kocięta, jak się myć, polować, a także funkcjonować wśród innych zwierząt. Czworonóg, widoczny na nagraniu, dał swojemu dziecku przyspieszoną lekcję radzenia sobie w trudnych warunkach!

Nieporadny kociak

Zamieszczone przez jednego z internautów wideo przedstawia niewielkiego kociaka, który próbuje wejść do kartonowego pudełka. Nietrudno zauważyć, że stanowi to dla niego ogromny problem. Niewielkich rozmiarów zwierzak obawia się zeskoczyć do środka. Na szczęście z pomocą przyszła jego ukochana opiekunka!

Kocia mama pomogła maluchowi

Patrząc na oba zwierzaki, każdy spodziewałby się, iż większy z nich pomoże drugiemu dostać się do środka, a następnie sprawdzi, czy nic mu się nie stało. Nic podobnego!

Kocia mama bez zawahania trąciła malucha łapą, aby pomóc mu znaleźć się w środku. Rozbawieni internauci przyznają, że nie ma w tym nic dziwnego- W końcu matczyna cierpliwość również ma swój kres…

Kliknij tu, by zobaczyć nagranie: https://www.facebook.com/watch/?v=400088167247398

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kocia mama
facebook.com/ Dom bez kota to głupota

Kocia mama, obserwując, jak jej maluch nie może wejść do kartonowego pudełka, postanowiła mu pomóc!

kocia mama
facebook.com/ Dom bez kota to głupota

Kotka bez wahania trąciła swojego potomka łapką. Zabawne wideo obejrzało już 15 milionów osób! Internauci żartują, iż nawet matczyna cierpliwość ma swoje granice.

WIDEO KLIK

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta zobaczyła, że kierowca wyrzuca coś z samochodu. Myślała, że to śmieci, prawda była jednak dużo gorsza
  2. Strażacy znaleźli kota w płonącym mieszkaniu. Nie dawał oznak życia
  3. Mimika kota podbija internet! Robi dokładnie takie same miny, jak człowiek
  4. Kot został wyprany w pralce. Stracił wzrok i miał wstrząs mózgu, właścicielka nie widziała go przez godzinę
  5. Nikt nie chciał dotknąć i pomóc choremu kotu. Pewna kobieta postanowiła go przytulić

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.